هدر اصلی
1391/04/17 10:44:29
سرویس فرهنگی
روح‌الله بیگی مطرح کرد:

تحرکات فرقه بهاییت، مصداق جنگ نرم

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، تحرکات فرقه بهاییت را مصداق جنگ نرم خواند و افزود: همه ادیان و مکاتب قائل به ظهور منجی هستند، مگر طایفه ضاله بهاییت!
تحرکات فرقه بهاییت، مصداق جنگ نرم عضو فراکسیون روحانیون مجلس، تحرکات فرقه بهاییت را مصداق جنگ نرم خواند و افزود: همه ادیان و مکاتب قائل به ظهور منجی هستند، مگر طایفه ضاله بهاییت! https://cdn.icana.ir/d/019/22148.jpg تحرکات,فرقه,بهاییت،,مصداق,جنگ,نرم Icana

روح‌الله بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره فعالیت‌های فرقه بهاییت در کشور گفت:تهاجم فرهنگی از طرف فرقه ضاله بهاییت علیه فرهنگ اسلام و برنامه‌های اسلامی، سالیان سال است که اتفاق می‌افتد و برای نخستین بار نیست این گروه علیه اسلام، نظام جمهوری اسلامی و فرهنگ ناب امام زمانی تحرک دارند.

نماینده مردم شاهین‌دژ، میاندوآب و تکاب در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای این فرقه ضاله، آمدن امام زمان(عج) را خرافه می‌خوانند و معتقدند چنین تفکری اصل و اساسی ندارد در حالیکه همه ادیان و مکاتب در ظهور منجی عالم بشریت متفق‌النظر هستند.

وی با اشاره به اینکه امام زمان(عج) در کتاب‌های آسمانی به نام‌های مختلف نامگذاری شده است، اضافه کرد: همه ادیان و مکاتب قائل به ظهور منجی هستند، مگر طایفه ضاله بهاییت و لذا بر علیه این فرهنگ ناب برنامه‌ریزی می‌کنند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس به تشریح یک نمونه از اقدامات این گروه پرداخت و گفت: بهاییان در امریکا بازی "یامهدی" را درست می کنند که بنا به نظر یک جامعه شناس، ‌اگر هر کودک، تنها 12 دقیقه با این تولید بازی کند، ضد امام زمان(عج) می‌شود و این تنها یک نمونه از کارهای آنهاست.

وی با اشاره به فعالیت فرقه بهاییت در سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و شبکه‌های مختلف تاکید کرد: وزارت ارشاد، سازمان‌های فرهنگی و مذهبی، آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها موظف هستند مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان علیه اسلام و فرهنگ امام زمان(عج) بایستند و برنامه‌ریزی داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم اعلام کرد: مردم آنچنان که باید و شاید نسبت به خطر این فرقه و برنامه های اینان آگاه نیستند؛ لذا در معرض تهدید قرار دارند و هر فرد در هر جایگاهی به‌خصوص رسانه‌ها، باید برای آگاه سازی مردم فعالیت داشته باشد.

بیگی با اشاره به تامین بودجه‌های کلان برای فعالیت این فرقه از سوی رژیم صهیونیستی و امریکا، توضیح داد: امریکا و رژیم صهیونیستی و بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی ایران از ابتدا برای ریشه‌کنی نظام  و براندازی این حکومت اسلامی، اعتبارات کلانی را در عرصه‌های مختلف هزینه کرده‌اند.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: دشمنان ما گاه با تحریم اقتصادی، روزی با جنگ و زمانی با مبارزه فرهنگی علیه این جامعه و مردم اقدام می‌کنند و مقام معظم رهبری نیز همیشه نسبت به شبیخون فرهنگی، جنگ نرم و ناتوی فرهنگی گوشزد کرده اند.

اخیرا یکی از مدیران شبکه‌های فارسی‌زبان ماهواره‌ای که مدتی است با هدف ترویج بهاییت در میان ایرانیان راه‌اندازی شده، به رابطان خود در ایران دستور داد تا به صورت علنی در میان نوجوانان و جوانان شیعه به ترویج آیین فرقه ضاله بهاییت بپردازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet