خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1391/04/17 11:08:04
سرویس اقتصادی
یحیی زاده :افکار عمومی ادعای وزیر برای مهار گرانی را نمی پذیرند

حل مشکل گرانی همکاری سه قوه را می طلبد

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس درباره گرانی های درباره ادعای وزیرصنعت و معدن مبنی برکنترل گرانی ها گفت: فکر نمی کنم افکار عمومی این حرف ها را بپذیرد وبپسندند.
حل مشکل گرانی همکاری سه قوه را می طلبد عضوکمیسیون اقتصادی مجلس درباره گرانی های درباره ادعای وزیرصنعت و معدن مبنی برکنترل گرانی ها گفت: فکر نمی کنم افکار عمومی این حرف ها را بپذیرد وبپسندند. https://cdn.icana.ir/d/019/20139.jpg حل,مشکل,گرانی,همکاری,سه,قوه,را,می,طلبد Icana

سیدجلال یحیی زاده درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: گرانی ها واقعیت تلخی است که باید آن راپذیرفت ودولت درکنترل بازارو تنظیم عرضه و تقاضا خوب عمل نکرده است وبازار کالا از سکه و طلا گرفته تا نان و پنیر مردم به هم ریخته است.

نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی  بااشاره به اینکه بخشی از گرانی ها به دلیل فشارها و تحریم بیرونی است اظهار داشت: این محدودیت ها از 33 سال پیش شروع شده وبا شکل و میزان متفاوت با آن مواجه بوده ایم از این رو باید خود را برای همه نوع شرایط آماده کنیم.

وی افزود: شرایط و فشار مستکبران نباید سبب شود که ما شانه از بار مسولیت خالی کنیم و الزاما سه قوه دولت، مجلس وقوه قضاییه با همکاری هم باید نسبت به رفع مشکل گرانی ها تا حدی که مقدور است اقدام کنند.

یحیی زاده ادامه داد: قوه مقننه درصورت نیاز باید قوانین جدید وضع کند و براجرای قوانین نظارت داشته باشد و قوه قضاییه هم با واسطه ها و دلالانی که سعی دارند بازار را به هم بریزند مبارزه کند و دولت هم  برای شرایط خاص باید اتاق فکر داشته باشد تا برای شرایط خاص سریعا تصمیم بگیرد.

وی گرانی های اخیر را ناشی از ضعف مدیریتی دولت دانست وگفت : زمانی که مبارزه با گرانی در اولویت قرار نمی گیرد شاهد مشکلات و جهش قیمت ها خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet