آغاز هفته وحدت
1391/04/17 10:51:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی لارگانی تاکید کرد:

ضرورت کنترل نوسان قیمت‌ برخی کالاها در بازار در آستانه ماه مبارک رمضان

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این امر نیازمند آن است که هم مجلس ورود پیدا کرده و هم دولت نظارت‌ها و بازرسی‌های خود را بر روی اصناف بیش از گذشته داشته باشد.
ضرورت کنترل نوسان قیمت‌ برخی کالاها در بازار در آستانه ماه مبارک رمضان عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این امر نیازمند آن است که هم مجلس ورود پیدا کرده و هم دولت نظارت‌ها و بازرسی‌های خود را بر روی اصناف بیش از گذشته داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/8860.jpg ضرورت,کنترل,نوسان,قیمت‌,برخی,کالاها,در,بازار,در,آستانه,ماه,مبارک,رمضان Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی با بیان اینکه تورم از دغدغه‌های اصلی نمایندگان نیز هست،به ایسنا گفت:پیش از این افزایش قیمت‌ها در برخی فصول خاص و یا ایام به خصوصی، اعمال می‌شد اما متاسفانه در حال حاضر بعضا روزانه و حتی ساعتی قیمت کالاهای اساسی و موردنیاز مردم افزایش پیدا می‌کند.

این عضو کمیسیون اقتصادی با تاکید بر اینکه دولت باید نظارت خود را بیش از گذشته بر روی اصناف داشته باشد، اظهار داشت: اگر گفته می‌شود 11 قلم کالا با قیمت مناسب در اختیار مردم گذاشته می شود، باید به گونه‌ای عملیاتی گردد که تمام مردم توان خرید را داشته باشند.

موسوی خاطرنشان کرد: قطعا توان خرید زمانی حفظ می‌شود که درآمد و هزینه‌ها برابر باشد. به عنوان مثال اگر 28 هزار تومان یارانه نان در اختیار مردم می‌گذارند،باید در نظر داشت که تا پایان سال چه میزان می‌توان نان خرید.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه مردم در تمامی مراحل همراه انقلاب و نظام بوده و خواهند بود، باید اقداماتی صورت گیرد که دچار مشکلات اقتصادی نگردند و اگر افزایش قیمت صورت می‌پذیرد، باید متناسب با درآمد و هزینه باشد.

وی در پایان افزود: کمیسیون اقتصادی مجلس نیز قطعا جلساتی را با وزیر صنعت، معدن، تجارت و معاونان وی برگزار خواهد کرد تا این موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet