آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جهانگیرزداه تاکید کرد:

مذاکرات وزارت خارجه با هیات رییسه مجلس درباره یستن تنگه هرمز

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح بستن تنگه هرمز هنوز در مجلس مطرح نشده است.
شنبه 17 تیر 1391 ساعت 12:35
مذاکرات وزارت خارجه با هیات رییسه مجلس درباره یستن تنگه هرمز عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح بستن تنگه هرمز هنوز در مجلس مطرح نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/20772.jpg مذاکرات,وزارت,خارجه,با,هیات,رییسه,مجلس,درباره,یستن,تنگه,هرمز Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جواد جهانگیرزاده به ایسنا گفت:با توجه به حساسیت طرح بستن تنگه هرمز در عرصه های بین المللی، تمامی جنبه ها، معایب و مفاید اجرای این طرح باید به صورت دقیق بررسی شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت ارائه طرح بستن تنگه هرمز به مجلس شورای اسلامی، این طرح در مجلس رای خواهد آورد؟ گفت: طرح هایی اینگونه که به امنیت ملی کشور مربوط می شوند معمولا در صحن علنی مجلس تصویب می شوند.

نماینده مردم ارومیه با تاکید بر اینکه، رسانه های داخلی در بحث طرح بستن تنگه هرمز نباید اجازه فرصت طلبی را به استکبار جهانی فراهم کنند، اذعان کرد: استفاده از تنگه هرمز به عنوان منطقه ای استراتژیک حق مسلم جمهوری اسلامی ایران است ولی در این زمینه هنوز هیچ تصمیم قطعی صورت نگرفته است، چرا که این تصمیم بستگی به عملکرد و سازش اتحادیه اروپا دارد.

جهانگیرزاده همچنین از مذاکره دستگاه وزارت خارجه با هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در رابطه با بستن تنگه هرمز خبرداد./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000