هدر اصلی
1391/04/17 12:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی صدر:

نباید اجازه داد روحیه اشرافی گری به مجلس غلبه کند

یک نماینده مجلس با اشاره به اختصاص مبالغی جهت اسکان نمایندگان گفت: نباید اجازه داد تا روحیه اشرافی گری به مجلس غلبه کند.
نباید اجازه داد روحیه اشرافی گری به مجلس غلبه کند یک نماینده مجلس با اشاره به اختصاص مبالغی جهت اسکان نمایندگان گفت: نباید اجازه داد تا روحیه اشرافی گری به مجلس غلبه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1225.jpg نباید,اجازه,داد,روحیه,اشرافی,گری,به,مجلس,غلبه,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛موید حسینی صدر نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجاره بهای اسکان نمایندگان که واکنش هایی را در پی داشته است،به  باشگاه خبرنگاران گفت: نباید مجلس به دنبال اشرافی گری و رفاه طلبی برود و نباید به نمایندگان این قدر برسند که از مشکلات مردم غافل شوند و باید عدالت در همه زمینه ها رعایت شود.

وی تصریح کرد:برای اجاره بهای مسکن نمایندگان اختصاص رقمی مناسب ضروری است ولی نباید ریخت و پاش و اسراف شود و به عبارتی نباید اجازه داد تا روحیه اشرافی گری به مجلس غلبه کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در ادوار هشتم و نهم مجلس با بیان اینکه نماینده ها باید با شرایط متوسط جامعه زندگی کنند، اظهار داشت: نمایندگی پست حسابی بوده و نباید انتظار داشت که وکلای ملت در یک خانه کوچک و دور افتاده زندگی کنند چرا که ممکن است وسوسه شوند که این کار تبعات سنگینی رو برای مجلس در پی خواهد داشت.

حسینی صدر خاطرنشان کرد:تاکنون هیچ پولی به صورت مستقیم برای اجاره بهای منزل به نمایندگان داده نشده است./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet