آغاز هفته وحدت
1391/04/17 12:12:59
سرویس سیاسی
خسروی:

تصمیمات یک‌نفره هزینه‌های کشور را افزایش می‌دهد

نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه بدون اتحاد قوا نباید توقع حل مشکل گرانی و تورم را داشت، گفت:تصمیمات یک نفره و عدم استفاده از نظرات نخبگان هزینه‌های کشور را دوچندان می‌کند.
تصمیمات یک‌نفره هزینه‌های کشور را افزایش می‌دهد نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه بدون اتحاد قوا نباید توقع حل مشکل گرانی و تورم را داشت، گفت:تصمیمات یک نفره و عدم استفاده از نظرات نخبگان هزینه‌های کشور را دوچندان می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/5552.jpg تصمیمات,یک‌نفره,هزینه‌های,کشور,را,افزایش,می‌دهد Icana

علیرضا خسروی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بدون اتحاد قوا نباید توقع حل مشکل گرانی و تورم را داشت، گفت: افزایش هماهنگی سه قوه مسیرعبور از مشکلات را کوتاه تر می‌کند.

بدون حضور نخبگان هزینه‌ها افزایش پیدا می‌کند

 نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: از آنجایی که در شرایط ویژه‌ای قرار داریم، بنابراین تصمیم گیری‌ها برای حل مشکلات نیز باید ویژه و خاص باشد.

وی، با بیان اینکه تصمیمات یک نفره و عدم استفاده از نظرات نخبگان هزینه‌های کشور را دوچندان می‌کند، ادامه داد: ضمن تقویت قوانین برای حمایت از کارهای تولیدی، باید جایی که به مصرف کننده ظلم می‌شود دستگاه‌های مربوط  با شدت عمل بیشتری به موضوع ورود پیدا کنند.

دولت موضوع گرانی را با حضور و نظارت مداوم حل کند

 نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه وظیفه برخورد با گرانی و حل مشکل تورم با دولت است، تاکید کرد: دولت باید موضوع گرانی را با حضور مداوم و تمام عیار خود حل کند.

وی، با توصیه به استفاده و کمک از بسیجیان برای نظارت بر گرانی‌ها از عدم نظارت دقیق دولت انتقاد کرد و گفت: بحران موجود در صورت همراهی همه قوا قابل کنترل است.

قوا میزان همراهی خود را افزایش دهند

نماینده مجلس، با بیان اینکه مردم نگران چند قیمتی‌ شدن کالاها هستند، اضافه کرد: هم اکنون اطمینان لازم نه برای سرمایه گذار و نه برای مصرف کننده وجود ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس نهم، دوری از تک روی‌ها و نداشتن نگاه سیاسی نسبت به توصیه افراد بیرون از قوه مجریه را درحل مشکلات  موثر دانست و با یادآوری عبور از مشکلات سخت و بزرگ درابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: قوا باید  با درک شرایط کشور میزان همراهی خود را با یکدیگر افزایش دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet