آغاز هفته وحدت
1391/04/17 11:52:34
سرویس سیاسی
پارلمان روسیه تصویب کرد؛

افزایش نظارت بر سازمان‌های مردم نهاد روسیه

مجلس نمایندگان روسیه (دوما) طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن نظارت بر فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد روسیه که از بودجه خارجی ارتزاق می‌کنند افزایش پیدا خواهد کرد.
افزایش نظارت بر سازمان‌های مردم نهاد روسیه مجلس نمایندگان روسیه (دوما) طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن نظارت بر فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد روسیه که از بودجه خارجی ارتزاق می‌کنند افزایش پیدا خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21717.jpg افزایش,نظارت,بر,سازمان‌های,مردم,نهاد,روسیه Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از الجزیره، کلیات طرح افزایش نظارت‌ها بر سازمان‌های مردم نهاد روسیه که با بودجه های خارجی فعالیت می‌کنند با کسب حمایت گسترده اعضای حزب حاکم روسیه متحد تصویب شد.

دیگر احزاب حاضر در پارلمان روسیه که در ردیف مخالفان دولت این کشور قرار داشتند نیز با این طرح موافقت کردند.

ارائه این طرح پس از آن صورت گرفت که «ولادیمر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه فعالان مخالف دولت را به دریافت دستمزد از وزارت امور خارجه آمریکا برای تامین منافع دولت این کشور متهم کرد.

این طرح با رای موافق 323 نماینده مجلس نمایندگان روسیه تصویب شد.

بر اساس این مصوبه، تمامی سازمان های مردم نهاد روسیه که با بودجه های خارجی در بخش های سیاسی این کشور فعالیت می کنند پس از تصویب نهایی این طرح مشمول نظارت مقام های روسیه قرار می گیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet