آغاز هفته وحدت
1391/04/17 16:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی زاده:

مشکل گرد و غبار غرب کشور را دستگاه دیپلماسی حل کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل گرد و غبار در غرب کشور را باید دستگاه دیپلماسی و کمیسیون‌ امنیت ملی و سیاست خارجی پیگیری و حل کنند.
مشکل گرد و غبار غرب کشور را دستگاه دیپلماسی حل کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل گرد و غبار در غرب کشور را باید دستگاه دیپلماسی و کمیسیون‌ امنیت ملی و سیاست خارجی پیگیری و حل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/3611.jpg مشکل,گرد,و,غبار,غرب,کشور,را,دستگاه,دیپلماسی,حل,کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ امیرحسین قاضی زاده به فارس گفت:در مجلس نهم تلاش خواهیم کرد که به جز حوزه سلامت و بهداشت توجه ویژه‌ای به حوزه سلامت آب، سلامت خاک و سلامت هوا داشته باشیم.
وی با اشاره به اهمیت توجه به سلامت خاک و سلامت هوا تصریح کرد: سلامت خاک به دلیل تاثیر آن به منابع آب‌های زیر زمینی دارای اهمیت است و همچنین سلامت هوا به دلیل اینکه کشور ما از آن آسیب‌های جدی خورده است از اهمیت خاصی برخوردار است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: باید با سرمایه گذاری در کشورهای همسایه مشکل گرد و غبار را حل کرد. همجنین باید تلاش کنیم که سرمایه گذاری‌ها در بخش تولید به سمتی برود که فیلترینگ مناسبی را بر روی آلاینده‌ها بوجود بیاید.

قاضی‌زاده ادامه داد: برای پیگیری این کار و جلوگیری از افزایش آلودگی هوا جلساتی را رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست برگزار کرده‌ایم و قرار بر این شد که کارشناسان این سازمان بسته‌ پیشنهادی خود را برای جلوگیری از این مشکل آماده و ارائه کنند.

وی در ادامه با اشاره به موضوع گرد و غبار در غرب کشور گفت: مشکل گرد و غبار در غرب کشور که منشا اصلی آن کشورهای عراق و عربستان هستند را باید دستگاه دیپلماسی کشور و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیگیری و حل کند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet