آغاز هفته وحدت
1391/04/17 13:56:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

جابجایی در استانداری‌ها نشان از تزلزل در بدنه دولت است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: مسئولان دولتی باید در این یک سال باقی مانده از عمر دولت نهم به دنبال ثبات مدیریتی کارکنان باشند.
جابجایی در استانداری‌ها نشان از تزلزل در بدنه دولت است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: مسئولان دولتی باید در این یک سال باقی مانده از عمر دولت نهم به دنبال ثبات مدیریتی کارکنان باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/13468.jpg جابجایی,در,استانداری‌ها,نشان,از,تزلزل,در,بدنه,دولت,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید حسین نقوی حسینی در رابطه با تغییر استانداری‌ها در استان‌های کشور،به ایلنا گفت:تغییر برخی استانداران کشور امروزه در دستور کار دولت قرار گرفته است و دولت می‌تواند این اقدام را انجام دهد اما به جهت اینکه درشرایط خاص داخلی وبین المللی قرارداریم و نیاز به انسجام و یکپارچگی امری ضروری است لذا جابجا کردن افراد در استانداری‌ها بوی تزلزل در نهادها و سازمان‌ها و حتی بدنه دولت می‌دهد.
وی در ادامه گفت: دولت باید به دنبال ایجاد ثبات مدیریت در کشور باشد و این جابجایی‌ها در این برهه چندان عقلایی به نظر نمی‌رسد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بیان کرد: اگر این جابجایی‌ها صورت نگیرد مدیران یکپارچه و متحدی خواهیم داشت ولی این امر تصمیم دولت بوده است.
وی با اشاره به تاکید مجریان دولت بر وجود ثبات مدیران دولتی گفت: وقتی دولت خود را مبتکر ثبات مدیریتی می‌داند و پس از آن به دنبال تغییر مدیران دولتی می‌رود این امر نگران کننده به نظر می‌رسد.
نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی به دولت توصیه کرد: مسئولان دولتی باید در این یک سال باقی مانده از عمر دولت نهم به دنبال ثبات مدیریتی کارکنان باشند.
وی در ادامه درباره اقدام عربستان مبنی بر توقف صدور ویزا برای حجاج ایرانی اظهار کرد: اقدام عربستان علیه ایران مبتنی بر اقدام امنیتی سیاسی نمی‌باشد بنابراین در مقابل این گونه حرکت‌های سیاسی دولت ما نیز باید اقدام سیاسی انجام دهد.
نقوی حسینی اضافه کرد: دولت‌مردان نباید اجازه دهند برگزاری مراسم حج تحت تاثیر اقدامات سیاسی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه اعدام شهروندان ایرانی در این برهه از زمان یک اقدام سیاسی ازسوی عربستان بوده است، گفت: دستگاه دیپلماسی باید درقبال این رفتار‌های عربستان رفتارهای سیاسی داشته باشد و باید درنشست‌های بین المللی اقدامات بی‌پایه و اساس عربستان دنبال و پیگیری شود چراکه خانه خدا متعلق به همه مسلمانان جهان است و کسی حق ندارد فردی را از زیارت آن محروم کند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet