خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1391/04/18 10:44:49
سرویس سیاسی
شجاعی کیاسری:

قوه‌قضاییه در پرونده فساد مالی بزرگ قاطع وصریح عمل کرد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، با بیان اینکه پرونده فساد مالی بزرگ باید با محاکمه دانه درشت‌های تخلف ۳هزار میلیاردی بسته شود، گفت:حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات نتیجه بازگرداندن اعتماد عمومی جامعه به سیستم بانکی و قضایی بود.
قوه‌قضاییه در پرونده فساد مالی بزرگ قاطع وصریح عمل کرد عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، با بیان اینکه پرونده فساد مالی بزرگ باید با محاکمه دانه درشت‌های تخلف 3هزار میلیاردی بسته شود، گفت:حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات نتیجه بازگرداندن اعتماد عمومی جامعه به سیستم بانکی و قضایی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/19708.jpg قوه‌قضاییه,در,پرونده,فساد,مالی,بزرگ,قاطع,وصریح,عمل,کرد Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری درگفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره برگزاری چهاردهمین دادگاه فساد مالی بزرگ، گفت: برگزاری منظم جلسات بررسی اتهامات 31 نفر از متهمان پرونده فساد مالی، عامل خرسندی مردم از دستگاه قضایی است.

 دستگاه قضا قاطع  و صریح  است

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، به انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات نتیجه بازگرداندن اعتماد عمومی جامعه  به سیستم بانکی و قضایی بود.

وی، ادامه داد: قوه قضاییه در پرونده فساد مالی بسیار قاطع ،صریح و به موقع عمل کرده است.

کیاسری با بیان اینکه دستگاه قضا می‌توانست اطلاع رسانی بهتری داشته باشد، گفت: با توجه به سیاست‌های سازمان صدا و سیما رویکرد دستگاه قضا نیز در این باره قابل قبول است.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، با تاکید براینکه اعتمادعمومی هرچه سریعتر و به طور کامل باید به جامعه برگردانده شود، توضیح داد: اگر تکلیف رای دادگاه هر چه زودتر مشخص و اعلام شود، مردم به یقین می‌رسند که نظام محافظ حقوق آنها است و از هیچ تخلف کوچک و بزرگی که به ضرر مردم تمام شود چشم پوشی نمی‌کند.

رای نهایی دادگاه فساد مالی بزرگ باید فراگیر باشد 

شجاعی‌کیاسری با تاکید بر اینکه رای نهایی دادگاه فساد مالی بزرگ باید فراگیر باشد، گفت: امیدواریم رای دادگاه تنها شامل حال افراد کوچک نباشد و دانه درشت‌ها را هم در بر گیرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، با بیان اینکه پرونده فساد مالی بزرگ باید با محاکمه دانه درشت‌های تخلف 3هزار میلیاردی بسته شود، تصریح کرد: در این صورت هم اعتماد عمومی به جامعه باز می‌گردد و هم قدرت دستگاه قضایی در اجرای بی‌چون و چرای عدالت به نمایش گذاشته می‌شود.

چهاردهمین جلسه محاکمه متهمان پرونده فساد بزرگ مالی امروز ۱۸ تیر ماه در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی ایران و مانند جلسات قبلی به صورت علنی برگزار می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet