آغاز هفته وحدت
1391/04/18 09:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند تاکید کرد:

بار مالی گزاف دولت برای تغییر پایتخت

نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: انتقال پایتخت از تهران عملا غیر منطقی بوده و بار مالی گزافی را برای دولت به همراه خواهد داشت.
بار مالی گزاف دولت برای تغییر پایتخت نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: انتقال پایتخت از تهران عملا غیر منطقی بوده و بار مالی گزافی را برای دولت به همراه خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/19931.jpg بار,مالی,گزاف,دولت,برای,تغییر,پایتخت Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاتری خانه ملت؛محمد جواد کولیوند نماینده مردم البرز در مجلس با اشاره به اظهارات معاون مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در خصوص انتقال پایتخت از تهران به باشگاه خبرنگاران گفت:انتقال پایتخت از تهران طرحی تئوری است و برای عملیاتی شدن نیازمند زمان و هزینه بسیار است.
وی در ادامه تصریح کرد: بهتر است به جای پاک کردن صورت مسئله و جابجایی پایتخت که به انفصال قوا تبدیل می شود به تعمیم و یکسان‌سازی خدمت رسانی به مردم در سراسر کشور پرداخت چرا که باید دستگاههای اجرایی و خدماتی در تمام سطح کشور پراکنده شوند تا مردم را از مراجعه بی دلیل به تهران و به تبع آن افزایش بار هزینه و خدمات در مرکز کشور بی نیاز کند.

نماینده مردم البرز در مجلس ایجاد مناطق اقتصادی و تقسیم کشور به 5 یا 6 منطقه اقتصادی را بهترین راهکار برای جلوگیری از انتقال پایتخت و کاهش تبعات آن دانست.

کولیوند در پایان بر ضرورت فرهنگ سازی برای اشاعه دورکاری بین کارمندان تاکید و خاطرنشان کرد: چنانچه فرهنگ دورکاری در میان کارمندان نشر و گسترش یافته و اجرایی شود، حجم بسیاری از آمد و شدها در تهران کاهش یافته و نیاز به انتقال پایتخت از بین خواهد رفت.

گفتنی است؛معاون مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور روز گذشته در اظهاراتی احتمال انتقال پایتخت از تهران را دور از ذهن ندانسته و از اقدامات مطالعاتی دولت برای ایجاد شهرکهای الکترونیکی در حاشیه پایتخت خبر داده بود./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet