خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/04/18 12:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس:

تحقق شعار سال از مهمترین برنامه های مرکز خواهد بود

رئیس جدید مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: حذف قوانین بازدارنده تولید، بررسی موضوعاتی که به تحقق شعار امسال کمک می‌کند و ارائه آنها به مجلس برای تبدیل به قانون از مهمترین اقدامات و برنامه‌های این مرکز خواهد بود.
تحقق شعار سال از مهمترین برنامه های مرکز خواهد بود رئیس جدید مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: حذف قوانین بازدارنده تولید، بررسی موضوعاتی که به تحقق شعار امسال کمک می‌کند و ارائه آنها به مجلس برای تبدیل به قانون از مهمترین اقدامات و برنامه‌های این مرکز خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/2450.jpg تحقق,شعار,سال,از,مهمترین,برنامه,های,مرکز,خواهد,بود Icana

 

 

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ کاظم جلالی با بیان اینکه ما در مرکز پژوهشهای مجلس امانتدار نمایندگان هستیم ،به فارس گفت:مجموعه موضوعاتی که در چهارساله آینده باید به قانون تبدیل شوند توسط مرکز پژوهشها و با کمک کمیسیونها انتخاب و مطالعات لازم بر روی آنها صورت خواهد گرفت.

به گفته عضو فراکسیون رهروان ولایت، مرکز پژوهشهای مجلس تریبون جبهه یا افراد و اشخاص خاصی نخواهد بود چرا که مرکزی کاملا کارشناسی است و باید در جایگاه کارشناسی خود قرار داشته باشد.

رئیس مرکز پژوهشهای مجلس اظهار داشت:با توجه به انباشته شدن قوانین در صدساله گذشته پارلمانتاریسم در ایران مرکز پژوهشها همکاری لازم را با معاونت قوانین مجلس برای تنقیح قوانین خواهد داشت و از سوی دیگر با بهره‌مندی از نهادهای نظارتی خوراک لازم کارشناسی را در اختیار نمایندگان مردم قرار خواهد داد.

جلالی با اشاره به نامگذاری امسال به سال حمایت از تولید ملی خاطرنشان کرد:یکی از مهمترین اقدامات مرکز پژوهشهای مجلس کمک به تحقق شعار امسال است که حذف قوانین بازدارنده در این راه و بررسی موضوعاتی که به تحقق شعار امسال کمک می‌کند و ارائه آنها به مجلس برای تبدیل به قانون از جمله این برنامه‌هاست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet