آغاز هفته وحدت
1391/04/18 12:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

خدا کند دولت در مهار گرانی موفق شود!

اگر همچنان نفت را بفروشیم و تبدیل به دلار بکنیم ، دلار را به ریال تبدیل کنیم و این ریال را در خود پردازها وارد و به عنوان یارانه و غیر یارانه به مردم پرداخت کنیم ، همچنان تورم و گرانی بیشتر می شود.
خدا کند دولت در مهار گرانی موفق شود! اگر همچنان نفت را بفروشیم و تبدیل به دلار بکنیم ، دلار را به ریال تبدیل کنیم و این ریال را در خود پردازها وارد و به عنوان یارانه و غیر یارانه به مردم پرداخت کنیم ، همچنان تورم و گرانی بیشتر می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/556.jpg خدا,کند,دولت,در,مهار,گرانی,موفق,شود! Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزیز اکبریان نائب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  با اشاره به وضعیت نابسامان اقتصادی به اعتدال،گفت:مشکل اقتصادی موجود در کشور بیشتر به خاطر وضعیت درآمد ها و کسری بودجه است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) افزود: اگر سرمایه گذاری ها در جای درستی انجام شود و سهم بخش تولید و صنعت پرداخت شود ،  می توانیم تورم را کنترل کنیم ، اما اگر همچنان نفت را بفروشیم و تبدیل به دلار بکنیم ، دلار را  به ریال تبدیل کنیم و این ریال را در خود پردازها وارد و به عنوان یارانه و غیر یارانه به مردم پرداخت کنیم ، همچنان تورم و گرانی بیشتر می شود.

نماینده مردم کرج درمجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نقدینگی از عوامل اصلی تورم در کشور است ، وقتی یک  شبه چند هزار میلیارد به خود پردازها می ریزیم و مردم می روند ظرف 24 ساعت برداشت می کنند ، طبیعی است ایجاد تورم می کند.

اکبریان خاطرنشان کرد: خود یارانه تورم زاست ؛ دولت آمده یارانه یک سال نان را به مردم داده است و گفته خرج کنید تا یک سال آینده هر که نان خورد، خورد و آن کس که نخورد هم که نخورد ؛ اما باید بداند که این راهکارها اشتباه است .
وی افزود:تورم و وضعیت نابسامان موجود را به دلیل این دلارهایی داریم که به ریال تبدیل شده ، به جامعه تزریق می شود و بدون اینکه به تولید و سرمایه مبدل شود ، به مصرف تبدیل می شود ؛ از سوی دیگر در آمد ناخالص ملی ما پایین است و قیمت دلار که بالا و پایین می شود ، گرانی و تورم بیشتری را می بینیم.
نائب رییس کمیسیون صنایع و معدن گفت: تا الان که دولت در مهار تورم موفق نبوده است ، خدا کند بعد از این باشد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet