هدر اصلی
1391/04/18 12:03:08
سرویس فرهنگی
برومند داش‌قاپو:

رسانه‌ها پوچ بودن فرقه ضاله بهاییت را به مردم نشان دهند

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به اقدامات ناموفق بهاییت در جذب جوانان در سال‌های اخیر، تاکید کرد: رسانه‌ها پوچ بودن عقیده بهاییت را به مردم نشان دهند.
رسانه‌ها پوچ بودن فرقه ضاله بهاییت را به مردم نشان دهند عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به اقدامات ناموفق بهاییت در جذب جوانان در سال‌های اخیر، تاکید کرد: رسانه‌ها پوچ بودن عقیده بهاییت را به مردم نشان دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/22149.jpg رسانه‌ها,پوچ,بودن,فرقه,ضاله,بهاییت,را,به,مردم,نشان,دهند Icana

حبیب برومند داش‌قاپو در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره فعالیت فرقه بهاییت در کشور گفت: بهاییت سال‌هاست با نفوذ مالی و مسائل غیراخلاقی قصد جذب جوانان به فرقه خود را دارد اما در عمل موفق نبوده‌ و این موضوع فقط درمحدوده تبلیغات بوده است.

نماینده مردم بیله‌سوار و پارس‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل برخی مشکلات اقتصادی در جامعه، بهاییت از این فرصت استفاده می‌کند و با برخی تبلیغات و تطمیع ، به فریب مردم می‌پردازد.

وی با بیان اینکه مردم با تفکر و رفتار این گروه به اندازه کافی آشنا نیستند، اضافه کرد: اگرچه فعالان این گروه افراد معلوم‌الحالی هستند،‌اما در جامعه نسبت به چگونگی اقدامات و فعالیت انها شناخت کافی وجود ندارد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: اگر زمینه دینی در خانواده‌ها وجود داشته باشد، تهدیدی از جانب فعالیت این فرقه متوجه آنها نخواهد بود، ولی در برخی از خانواده‌ها، این معضل جدی است؛ لذا باید به منظور جلوگیری از نفوذ این قبیل تهدیدات فرهنگی، در فکر اشتغال جوانان و حل برخی از مشکلات باشیم.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس رسانه‌ ها را موظف به آگاه کردن مردم نسبت به فعالیت این گروه‌ها و ترفند آنان کرد و افزود: این دستگاه‌ها می‌توانند پوچ بودن عقیده بهاییت را به مردم نشان دهند.

اخیرا یکی از مدیران شبکه‌های فارسی‌زبان ماهواره‌ای که مدتی است با هدف ترویج بهاییت در میان ایرانیان راه‌اندازی شده، به رابطان خود در ایران دستور داد تا به صورت علنی در میان نوجوانان و جوانان به ترویج آیین فرقه ضاله بهاییت بپردازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet