آغاز هفته وحدت
1391/04/18 12:27:22
سرویس سیاسی
کوثری:

رزمایش های نظامی‌ایران پیام دوستی برای کشورهای همسایه دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، برگزاری رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از فردا در غرب کشور را حرکتی در جهت نمایش آمادگی نیروی زمینی ارتش برشمرد و افزود: برگزاری این رزمایش ها اعلام خطر نظامی علیه کشورهای همسایه نیست.
رزمایش های نظامی‌ایران پیام دوستی برای کشورهای همسایه دارد عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، برگزاری رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از فردا در غرب کشور را حرکتی در جهت نمایش آمادگی نیروی زمینی ارتش برشمرد و افزود: برگزاری این رزمایش ها اعلام خطر نظامی علیه کشورهای همسایه نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/2259.jpg رزمایش,های,نظامی‌ایران,پیام,دوستی,برای,کشورهای,همسایه,دارد Icana

اسماعیل کوثری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره برگزاری رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در غرب کشور، گفت: نیروهای مسلح براساس برنامه‌ریزی‌هایی که داشته و دارند، مانور‌های نظامی می‌گذارند و با انهدام اهداف مشخص رزمایش را ادامه می‌دهند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات واسلامشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ پیام رزمایش ارتش را صلح و دوستی برای کشورهای همسایه خواند و افزود: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جهت برنامه‌ریزی‌های یاد شده به برگزاری این رزمایش‌ها اقدام کرد تا توان نظامی و آمادگی نیروهای خود را ارتقا بخشد.
عضو اصولگرای مجلس نهم، آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با کوچکترین تعرض احتمالی دشمنان به خاک کشور را از مهمترین اهداف برگزاری این رزمایش خواند و ادامه داد: ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رزمایش‌های خود را براساس زمان‌بندی‌های خاص دنبال می‌کنند تا هر لحظه و هر دقیقه آماده دفاع از تمامیت ارضی کشور باشند.
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم تصریح کرد: هدف از برگزاری این رزمایش‌ها یک بعدی نیست و تنها یک هدف خاص را دنبال نمی کند بلکه اهداف مختلفی مدنظر است که می‌توان تقویت نیروهای حاضر در مرز را یکی دیگر از اهداف این رزمایش برشمرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس درباره تأثیر برگزاری رزمایش‌های نظامی بر حفظ امنیت مرزها،‌ یادآور شد: با برگزاری این رزمایش‌ها گروهک‌های ضد انقلاب و گروهک‌های تروریستی همچون منافقین و پژاک متوجه می‌شوند که آرامش موجود در مرزهای ایران دلیلی بر غفلت نیروهای مسلح کشور نیست بلکه پیامی است که نشان می‌دهد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هر لحظه آماده مقابله با دشمنان و برقراری آرامش و امنیت در منطقه هستند.

رزمایش نیروی زمینی ارتش با نام حضرت قائم (ع) از روز دو شنبه  هفته جاری،نوزدهم تیرماه در غرب کشور برگزار می شود و تا پایان هفته نیز ادامه داد./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet