آغاز هفته وحدت
1391/04/18 13:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس:

تحقق شعار تولید ملی در گرو همدلی قوای سه گانه است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی بدون همدلی قوای سه گانه محقق نمی شود.
تحقق شعار تولید ملی در گرو همدلی قوای سه گانه است رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی بدون همدلی قوای سه گانه محقق نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/17952.jpg تحقق,شعار,تولید,ملی,در,گرو,همدلی,قوای,سه,گانه,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ «عبدالرضا عزیزی» رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی به  باشگاه خبرنگاران گفت:حرکت در جهت تولید ملی رهنمود و برنامه راهبرد رهبری، برای رسیدن به رشد اقتصاد و سرمایه گذاری در کشور است که تحقق آن نیاز به همدلی مسئولین دارد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان این که مردم از مسئولین انتظار دارند در جهت تولید ملی حرکت کنند؛ افزایش اشتغال و رفاه عمومی را از نتایج توسعه تولید ملی برشمرد.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های اجرایی دولت خاطر نشان کرد: مجلس باید بیشتر از گذشته از دولت حمایت کند تا در یک سال باقی مانده از زمان دولت دهم، فرصت اجرای برنامه ها و خدمتگزاری در جهت توسعه کشور در تمام ابعاد محقق شود.
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به اینکه خراسان شمالی در بیشتر شاخصه ها توسعه ملی از میانگین کشوری پایین تر است خواستار توجه مسئولین استان در جهت ارتقاء این شاخصه ها شد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet