شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/04/18 12:55:16
سرویس سیاسی
سوری مطرح کرد:

نابودی؛سرنوشت تروریست‌های منافق

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با تاکید بر تلاش آمریکا برای احیا گروهک تروریستی منافقین، گفت: آمریکا با مانورهای تبلغاتی درصدد است تا از این گروهک به عنوان ابزار فشاری علیه ایران استفاده کند.
نابودی؛سرنوشت تروریست‌های منافق عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با تاکید بر تلاش آمریکا برای احیا گروهک تروریستی منافقین، گفت: آمریکا با مانورهای تبلغاتی درصدد است تا از این گروهک به عنوان ابزار فشاری علیه ایران استفاده کند. https://cdn.icana.ir/d/019/22260.jpg نابودی؛سرنوشت,تروریست‌های,منافق Icana

حجت‌الله سوری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینک عمر گروهک تروریستی منافقین به پایان رسیده است، افزود: گروهک تروریستی منافقین در طول 3 دهه بعد از پیروزی انقلاب در مسیر نیستی و نابودی حرکت کرده به طوری که هم از نظر عمر سیاسی و هم عمر اقدامات تروریستی به پایان عمر خود رسیده است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر تلاش‌های آمریکا برای احیا گروهک تروریستی منافقین، ادامه داد:‌ اگرچه مقامات آمریکا به خوبی بر ماهیت تروریستی این گروهک آگاهی دارند اما درصدند تا به سر پا نگه داشتن این گروهک از آنان به عنوان ابزار فشار علیه ایران بهره گیرند.

وی با بیان اینکه آمریکا در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب از ابزارهای متفاوتی برای ضربه به جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده، تاکید کرد: امروز در کنار شکل‌گیری موج بیداری اسلامی و پیشرفت‌های ایران در عرصه هسته‌ای شاهدیم که آمریکا بار دیگر درصدد است با استفاده تبلیغی از این گروه، به نوعی فضای روانی داخل ایران را متشنج کند .

عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس نهم، هرگونه اظهارنظر مقامات آمریکا مبنی بر انتقال گروهک تروریستی منافقین از خاک عراق و یا خارج کردن نام آنان از لیست سیاه را دارای مصرف تبلیغاتی برایفشار به ایران خواند و افزود: امروز آمریکا اظهاراتی را مبنی بر انتقال اعضای این گروهک از خاک عراق و یا خارج کردن نام آنان از لیست سیاه مطرح می‌کند اما این مسئله به هیچ وجه دارای اهمیت نیست زیرا از نظر ایران عمر این گروهک به پایان رسیده و قادر به پیاده کردن سیاست‌های آمریکا نیست.

سوری،‌ با تاکید بر خواست ملت عراق برای خروج اعضای این گروهک از خاک این کشور، تصریح کرد: در پی فشار ملت عراق بود که دولت بغداد حکم اخراج اعضای این گروهک را از خاک این کشور صادر کرد.

 

خروج نام گروهک منافقین از لیست سیاه لکه ننگی برای آمریکاست

سوری با تاکید بر اینکه طبق اذعان مقامات آمریکا گروهک منافقین در زمره گروهک‌های تروریستی قرار دارد، تصریح کرد: چنانچه دولت آمریکا اقدام به خروج نام این گروهک از  لیست سیاه کند لکه ننگ دیگری در کارنامه ضد بشری خود ثبت کرده است.

‌عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، با یادآوری تلاش اخیر غرب و آمریکا برای استقرار گروهک تروریستی منافقین در آذربایجان، عربستان و سرزمین‌های اشغالی، گفت: این اقدام دولتمردان آمریکا نیز اقدامی تبلیغی بوده زیرا اعضای گروهک تروریستی منافقین هیچ پایگاه و جایگاهی بین ملت آدربایجان و عربستان ندارند.

وی با تاکید بر پایان یافتن عمر گروهک تروریستی منافقین، گفت: اگر مقامات آمریکا و اروپایی کوچکترین اطمینانی به توان گروهک تروریست برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی داشتند به طور قطع آنها را در واشنگتن و یا یکی از کشورهای اروپایی پذیرش می‌کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه خانواده‌های اعضای این گروهک در فضای رأفت جمهوری اسلامی زندگی می‌کنند، گفت: اگرچه خانواده‌های این افراد بارها با حضور در منطقه اردوگاه اشرف خواستار بازگشت اعضای خانواده خود شدند اما متاسفانه سران این گروهک بعد از گذشت 30 سال هنوز از خواب غفلت بیدار نشده و نتوانستند خود را خواست ملت ایران هماهنگ کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet