خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1391/04/18 15:06:18
سرویس بین الملل
آقامحمدی با اشاره به انفجارهای امروز افغانستان:

تروریست های طالبان همسو با اهداف غرب حرکت می کنند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن محکومیت کشتار مردم بی‌گناه افغانستان، طالبان را به حمله علیه نیروهای خارجی و در راستای حمایت از مردم این کشور توصیه کرد.
تروریست های طالبان همسو با اهداف غرب حرکت می کنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن محکومیت کشتار مردم بی‌گناه افغانستان، طالبان را به حمله علیه نیروهای خارجی و در راستای حمایت از مردم این کشور توصیه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/17063.jpg تروریست,های,طالبان,همسو,با,اهداف,غرب,حرکت,می,کنند Icana

ابراهیم آقا‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به کشته شدن 18 نفر از شهروندان غیرنظامی افغانستان طی سه حمله پیاپی در جنوب این کشور گفت: مردم افغانستان، مردمی ستمدیده و بی‌گناهی هستند که همواره از سوی طرف‌های درگیر در این کشور مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: طالبان افغانستان همانند دیگراقدامات بی‌رحمانه وخلاف انسانی که تاکنون انجام داده است امروز شاهد آن هستیم که با حمله به وسایل حمل‌و‍‌نقل عمومی حامل افراد غیر‌نظامی، مردم خود را مورد حملات تروریستی قرار می‌دهد.

وی با اشاره به اقدام اخیر دولت پاکستان در بازگشایی مجدد مسیرهای رفت‌و‌آمد ناتو از پاکستان به افغانستان افزود: اقدام دولت پاکستان در این زمینه تقبیح شده است زیرا پاکستان  و طالبان به جای کمک به شهروندان بیگناه افغانستان با اشغالگران همکاری و در مسیر تامین منافع بیگانگان قدم بر می‌دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مقام‌های پاکستان و افغانستان نباید به نیروهای بیگناه اجازه دهند وارد کشورهای خود شوند زیرا بر اساس تجربه‌ای که در تاریخ وجود دارد ورود این نیروها به کشورهای اسلامی هیچ نفعی به همراه نداشته و تنها خرابی و ویرانی برجای گذاشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet