انتخابات ریاست جمهوری
1391/04/18 15:50:20
سرویس سیاسی
آقامحمدی مطرح کرد:

آمریکا با مهره سوخته منافقین بازی تبلیغاتی می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با تاکید بر بروز اختلاف درونی بین سران گروهک تروریستی منافقین، گفت: وجود اختلافات درونی نشان از اضمحلال این گروهک داشته، به طوریکه به زودی شاهد نابودی کامل این گروهک خواهیم بود.
آمریکا با مهره سوخته منافقین بازی تبلیغاتی می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با تاکید بر بروز اختلاف درونی بین سران گروهک تروریستی منافقین، گفت: وجود اختلافات درونی نشان از اضمحلال این گروهک داشته، به طوریکه به زودی شاهد نابودی کامل این گروهک خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/22272.jpg آمریکا,با,مهره,سوخته,منافقین,بازی,تبلیغاتی,می‌کند Icana

ابراهیم آقامحمدی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گروهک تروریستی منافقین را مجری سیاست‌های آمریکا در منطقه خواند و افزود:‌ راهبرد گروهک تروریستی منافقین از ابتدای پیروزی انقلاب اجرای نقشه و سیاست‌های دشمنان جمهوری اسلامی بوده است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان اینکه گروهک تروریستی منافقین از همان روزهای آغاز جنگ تحمیلی با اقدامات تروریستی به دنبال ضربه به جمهوری اسلامی بود، ‌ادامه داد: این گروهک بعد از آنکه در نقشه‌های خود برای ضربه به ایران موفقیتی حاصل نکرد و به اضمحلال کشیده شد اما با کمک آمریکا در عراق مستقر و اقدامات تروریستی خود علیه ایران را از سر گرفت.

وی با تاکید بر جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین، یادآور شد: براساس شواهد موجود اقدام‌های تروریستی این گروهک با هدایت آمریکا انجام می‌شد اما بعدها حتی سران گروهک منافقین در مواردی برای خوش خدمتی از اربابان آمریکایی خود پیشی گرفتند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گروهک تروریستی منافقین را بازیچه و مهره آمریکا توصیف کرد و گفت: یک روز آمریکا اعضای این گروهک را در پادگان اشرف سازماندهی کرد، زمانی بر انتقال آنان به اردوگاه لیبرتی پای‌فشرد و اکنون در پاریس نمایش خیمه شب‌بازی برای مطرح کردن دوباره این گروهک به راه می‌اندازد.

آقامحمدی، گروهک تروریستی منافقین را عامل دست آمریکا خواند و افزود: واقعیت آن است تا زمانی که منافع آمریکا در میان باشد، مقامات این کشور برای تامین منافع خود از این گروهک حمایت کرده اما به محض اینکه احساس کنند کارایی لازم را نداشته و می‌توانند جایگزینی برای آن قرار دهد به طور قطع آنان را کنار خواهد گذاشت.

وی دلیل حمایت‌های آمریکا از گروهک تروریستی منافقین را ایجاد مانوری تبلیغاتی برای تحت فشار قرار دادن ایران خواند و تصریح کرد: آمریکا درصدد است با ایجاد فضای تبلیغاتی گروهک تروریستی منافقین را به عنوان مجموعه‌ای قدرتمند معرفی کرده به طوریکه قادرند هر اقدامی را در منطقه علیه ایران پیگیری کنند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس نهم،‌ با تاکید بر تلاش آمریکا مبنی بر استقرار گروهک تروریستی منافقین در کشوری ثالث، تصریح کرد: در شرایطی که آمریکا هیچ‌گاه حاضر نیست با پذیرش اعضای گروهک تروریستی منافقین در کشور خود ننگ حضور آنان بر خود بپذیرد اما در تلاش است تا کشوری ثالث در منطقه را برای این کار در نظر گیرد، البته از آنجا که کشورهای منطقه به دنبال تامین منافع خود هستند حاضر نیستند با پذیرش آنان منافع خود را به خطر بیندازند.

آقامحمدی با یادآوری اختلاف درونی بین سران این گروهک تروریستی گفت: وجود اختلافات دورنی نشان از اضمحلال این گروهک داشته به طوریکه به زودی شاهد نابودی کامل این گروهک خواهیم بود به طوریکه تلاش‌های آمریکا برای نجات این گروهک هم راه به جایی نخواهد برد.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خطاب به اعضای گروهک تروریستی منافقین، گفت: بهترین راه برای اعضایی که دست به جنایت‌ علیه ملت ایران نزده‌اند این است که با بازگشت به میهن از رافت اسلامی رهبر معظم انقلاب و ملت ایران برخوردار شوند./

پایان پیام  

      

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet