خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1391/04/19 12:01:00
سرویس اجتماعی
سلیمی مطرح کرد:

استفاده از تجربیات نمایندگان در فراکسیون استادان

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تشکیل فراکسیون استادان در مجلس نهم، گفت: بسیاری از نمایندگان این دوره از مجلس، استاد و یا عضو هیأت‌های علمی دانشگاه‌ها هستند که توجه به تخصص و تجربه‌ آنها به جهت استفاده از تجربیاتشان الزامی است.
استفاده از تجربیات نمایندگان در فراکسیون استادان عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تشکیل فراکسیون استادان در مجلس نهم، گفت: بسیاری از نمایندگان این دوره از مجلس، استاد و یا عضو هیأت‌های علمی دانشگاه‌ها هستند که توجه به تخصص و تجربه‌ آنها به جهت استفاده از تجربیاتشان الزامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/439.jpg استفاده,از,تجربیات,نمایندگان,در,فراکسیون,استادان Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید به روند تشکیل فراکسیون استادان در مجلس نهم، تصریح کرد: یک سوم نمایندگان انتخاب شده برای حضور در دوره نهم مجلس شورای اسلامی را استادان دانشگاه‌ها تشکیل می دهند؛ به همین منظور است که برای تشکیل این فراکسیون اقداماتی انجام شد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کار مقدمامی برای تشکیل فراکسیون انجام شده و پس از تعطیلات مجلس رسما اعلام وجود می‌کند.

وی با مد نظر قرار دادن استفاده از امتیازات و نقاط قوت نمایندگان مجلس افزود: بسیاری از نمایندگان مجلس نهم، استاد و یا از اعضای هیأت‌های علمی دانشگاه‌ها هستند که توجه به تخصص و تجربه‌ آنها الزامی به شمار می رود؛ تا بتوان از تجربیات آنان بهره برد.

این نماینده مجلس نهم بیان کرد: فراکسیون استادان لازم است با اعضای شورایعالی انقلاب فرهنگی، دانشگاه‌های کشور از جمله دانشگاه آزاد و حوزه علمیه قم تعامل داشته باشند.

دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: فراکسیون استادان، پیش از این در مجلس سابقه‌ای نداشته است تا کنون نیز 120 نفر برای عضویت در این فراکسیون اعلام آمادگی کرده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet