آغاز هفته وحدت
1391/04/19 12:45:13
سرویس سیاسی
حسینی تشریح کرد:

موساد، طراح ترور دانشمندان هسته‌ای ایران

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر طراحی رژیم صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، گفت: این جنایات رژیم‌ صهیونیستی قابل پیگیری در مجامع حقوقی بین‌‌المللی هستند.
موساد، طراح ترور دانشمندان هسته‌ای ایران عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر طراحی رژیم صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، گفت: این جنایات رژیم‌ صهیونیستی قابل پیگیری در مجامع حقوقی بین‌‌المللی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/21832.jpg موساد،,طراح,ترور,دانشمندان,هسته‌ای,ایران Icana

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با یادآوری ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را عامل ترس ابرقدرت‌ها در نقض حقوق بشر دانست و گفت: این جنایات مختص به ایران نیست و در کشورهایی همچون سوریه، لبنان و‌... که سلطه بیگانگان را نمی‌پذیرند، رخ می‌دهد.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، ضعف ساختاری، عدم استقلال و انفعال سازمان‌های حقوق بشری و همچنین همسویی آژانس بین‌‌‌المللی انرژی هسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای‌ با سیاست‌های ابرقدرت‌ها را از دلایل بارز سکوت مجامع بین‌المللی در قبال ترور شخصیت‌های علمی ایران خواند.

حسینی با تاکید بر حقوق مسلم هسته‌ای ایران، جنایات رژیم‌ صهیونیستی را قابل پیگیری در مجامع حقوقی بین‌‌المللی دانست و تصریح کرد: انتشار سند جدید درباره برنامه‌ریزی موساد برای ترور دانشمندان هسته ای ایران اسلامی، گامی اساسی در اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌‌‌الملل است.

وی موساد را مسئول آموزش و آماده سازی تروریست‌های بین‌المللی خواند که وظیفه ترور دانشمندان هسته‌ای ایران را بر عهده داشتند و گفت: این واقعیت برای جمهوری‌‌اسلامی ایران از پیش محرز بود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با یادآوری توان نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور در خنثی‌سازی قریب به اتفاق حملات تروریستی ضد ملت ایران، تأکید کرد: حکومت‌های برخی از کشورهای همسایه همچون آذربایجان وابسته به رژیم صهیونیستی هستند که در راستای منافع مستکبران قدم بر‌می‌دارند. بر این اساس جمهوری اسلامی ایران باید با اقتدار از مرزهای سرزمینی و اتباع خود دفاع کرده و از تکرار جنایات غرب جلوگیری کند.

وب‌سایت خبری سی‌بی‌اس(CBS) کتابی جدید با عنوان جاسوسان علیه آرماگدن را منتشر کرد که در آن به آموزش افراد از سوی موساد برای ترور دانشمندان هسته‌ای ایران تصریح شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet