آغاز هفته وحدت
1391/04/19 09:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی پور:

دولت می تواند یک شبه قیمت گوشت و مرغ را تا 50 درصد کاهش دهد

آنهایی که سلطان گوشت و مرغ هستند و آنهایی که در نظارت منفعلند ، مقصرند ؛ با اینکه بانک مرکزی و کشاورزی آن ۱۵ شرکت سلطان گوشت و مرغ را محروم کرده ، اما وزارت صنایع هنوز از اینها خرید می کند.
دولت می تواند یک شبه قیمت گوشت و مرغ را تا 50 درصد کاهش دهد آنهایی که سلطان گوشت و مرغ هستند و آنهایی که در نظارت منفعلند ، مقصرند ؛ با اینکه بانک مرکزی و کشاورزی آن 15 شرکت سلطان گوشت و مرغ را محروم کرده ، اما وزارت صنایع هنوز از اینها خرید می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/19330.jpg دولت,می,تواند,یک,شبه,قیمت,گوشت,و,مرغ,را,تا,50,درصد,کاهش,دهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نادر قاضی پور،عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به اعتدال گفت:اصل 30 قانون اساسی می گوید دولت موظف است برای پشتیبانی از مردم کار کرده و مایحتاج مردم را تامین کند .

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت)، خاطرنشان کرد:ایران،کشوری غنی و جز کشورهای سرمایه دار محسوب می شود و نباید در یک مقطع حساس به علت عدم کار کرد درست برخی افراد فشار بر روی مردم بیاید .

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این گرانی ها و تورم هیچ ربطی به تحریم ها ندارد و به علت بی کفایتی برخی افراد رخ داده است؛ آنهایی که سلطان گوشت و مرغ هستند و آنهایی که در نظارت منفعلند ، مقصرند ؛ با اینکه بانک مرکزی و کشاورزی آن 15 شرکت سلطان گوشت و مرغ را محروم کرده ، اما وزارت صنایع هنوز از اینها خرید می کند ؛ شرکت های وزارت جهاد کشاورزی قیمت کنجاله که باید 850 تومان در کشور به فروش برسد را از دلالها 1700 تومان خرید می کند و همه اینها فشارش بر مردم می آید.

قاضی پور گفت: باید دولت را مکلف کنیم تا قیمت مایحتاج مردم را پایین بیاورد ؛ این دولت باید طرح داشته باشد تا قیمت مسکنی که سر سام آور بالا رفته است را کاهش دهد و این کاهش قیمت ها منوط به داشتن طرح و برنامه از سوی دولت است.

وی گفت:دولت می تواند با تدبیری محکم و عاقلانه یک شبه قیمت گوشت و مرغ را به 50 درصد قیمت فعلی کاهش دهد و به علت انجام ندادن این کار باید از دولت سوال کرد و نه ارگان دیگری و خود دولت باید پاسخگو باشد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet