روز مجلس
1391/04/19 11:54:23
سرویس سیاسی
در پی انتخاب مجدد لاریجانی به سمت ریاست مجلس:

پیام تبریک روسای مجالس گرجستان، قرقیزستان و قزاقستان به دکترلاریجانی

روسای مجالس کشورهای گرجستان، قرقیزستان، قزاقستان در پیام‌های جداگانه‌ای به علی لاریجانی انتخاب مجدد وی را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک گفتند.
پیام تبریک روسای مجالس گرجستان، قرقیزستان و قزاقستان به دکترلاریجانی روسای مجالس کشورهای گرجستان، قرقیزستان، قزاقستان در پیام‌های جداگانه‌ای به علی لاریجانی انتخاب مجدد وی را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک گفتند. https://cdn.icana.ir/d/019/22188.jpg پیام,تبریک,روسای,مجالس,گرجستان،,قرقیزستان,و,قزاقستان,به,دکترلاریجانی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، داویت باکرادزه رئیس پارلمان گرجستان در پیام خود با تاکید بر اهمیت نقش مجالس دو کشور در تقویت مناسبت دوجانبه ابراز اطمینان کرد روابط دوستانه و حُسن همجواری موجود بین کشورش و جمهوری اسلامی ایران در آینده نیز گسترش یابد.

قایرت مامی رئیس مجلس سنای جمهوری قزاقستان نیز در پیام خود همکاری متقابل بین قزاقستان و جمهوری اسلامی ایران را مبتنی بر دوستی و اعتماد روزافزون خواند و بر اهمیت توسعه مناسبت بین دو کشور تاکید کرده است.

همچنین اصیل بیک جین بیک‌اف رئیس پارلمان جمهوری قرقیزستان با تاکید بر ظرفیت‌های فراوان موجود بین دو کشور برای توسعه روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، ابراز اطمینان کرده که روابط دوستانه بین دو کشور در آینده به صورت مداوم و در جهت منافع ملت‌های دو کشور تقویت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet