آغاز هفته وحدت
1391/04/19 12:03:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوچک زاده:

ضعف در طرح شبنم موجب داد‌و‌ستد کالای قاچاق در کشور شده است

نماینده مردم تهران در خانه ملت گفت: طرح شبنم که به منظور جلوگیری از ورود کالای قاچاق به کشور اجرا می‌شود دارای ابهاماتی است که موجب داد‌و‌ستد کالای قاچاق در کشور می‌شود.
ضعف در طرح شبنم موجب داد‌و‌ستد کالای قاچاق در کشور شده است نماینده مردم تهران در خانه ملت گفت: طرح شبنم که به منظور جلوگیری از ورود کالای قاچاق به کشور اجرا می‌شود دارای ابهاماتی است که موجب داد‌و‌ستد کالای قاچاق در کشور می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/995.jpg ضعف,در,طرح,شبنم,موجب,داد‌و‌ستد,کالای,قاچاق,در,کشور,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ مهدی کوچک زاده به فارس گفت:رسیدگی به مسائل مختلف مطرح شده از سوی مردم و پیگیری نامه‌ها از جمله برنامه‌های من در تعطیلات تابستانی مجلس بوده که به عنوان نمونه می‌توان به پیگیری اعتراضات شرکت‌کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد در مورد تغییر تعداد دانشجویان پذیرش شده در دانشگاه صنعتی شریف و به نتیجه رساندن این موضوع اشاره کرد.

وی افزود: پیگیری برای رفع ایرادات و ابهامات موجود در طرح شبنم طی نامه‌ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت در برنامه کاری من در این ایام است. (طرح شبنم طرحی است که بر اساس آن از ورود کالای قاچاق به کشور جلوگیری می‌شود) که به دلیل وجود برخی ضعف ها در این طرح ما شاهد داد‌و‌ستد کالای قاچاق در شهر‌ها هستیم.

عضو کمیسیون آموزش مجلس ادامه داد: بازدید از تصویه‌خانه جنوب تهران و پیگیری مشکل روشنایی شهر پردیس از دیگر برنامه‌های من در تعطیلات تابستانی مجلس خواهد بود./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet