آغاز هفته وحدت
1391/04/19 11:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سودانی خبر داد:

اعلام آمادگی اعضای کمیسیون انرژی برای عضویت در کمیته مقابله با تحریم‌های نفتی

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که همه اعضا کمیسیون انرژی برای عضویت در کمیته مقابله با تحریم‌های نفتی اعلام آمادگی کردند.
اعلام آمادگی اعضای کمیسیون انرژی برای عضویت در کمیته مقابله با تحریم‌های نفتی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که همه اعضا کمیسیون انرژی برای عضویت در کمیته مقابله با تحریم‌های نفتی اعلام آمادگی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/13691.jpg اعلام,آمادگی,اعضای,کمیسیون,انرژی,برای,عضویت,در,کمیته,مقابله,با,تحریم‌های,نفتی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ ناصر سودانی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص تشکیل کمیته مشترک میان دولت و مجلس برای مقابله با تحریم‌های نفتی به  فارس گفت: در کمیسیون انرژی این قضیه مطرح و مقرر شد که اعضایی که مایل به عضویت در این کمیته هستند اعلام آمادگی کنند.

وی افزود:بعد از طرح این موضوع در کمیسیون انرژی، همه اعضا برای حضور در این کمیته اعلام آمادگی کردند. بر همین اساس مقرر شد که برای عضویت اعضا در این کمیته رای‌گیری کنیم.

سودانی گفت:قرار شده که وزیر نفت و معاونینش از سوی دولت در این کمیته عضو شوند.

وی در پایان اضافه کرد:بعد از به پایان رسیدن تعطیلات مجلس رای گیری برای عضویت اعضای کمیسیون انرژی در این کمیته انجام می‌شود./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet