آغاز هفته وحدت
1391/04/19 10:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کامران دستجردی خبرداد:

جمع آوری 52 امضا برای استیضاح وزیر ورزش

نماینده اصفهان در مجلس از افزایش تعداد امضاهای طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان خبر دادو گفت: تعداد امضاهای این طرح به ۵۲ امضا رسیده و استیضاح کنندگان به تصمیم خود پافشاری می کنند.
جمع آوری 52 امضا برای استیضاح وزیر ورزش نماینده اصفهان در مجلس از افزایش تعداد امضاهای طرح استیضاح وزیر ورزش و جوانان خبر دادو گفت: تعداد امضاهای این طرح به 52 امضا رسیده و استیضاح کنندگان به تصمیم خود پافشاری می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/949.jpg جمع,آوری,52,امضا,برای,استیضاح,وزیر,ورزش Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛‌ حسن کامران دستجردی نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی به باشگاه خبرنگاران گفت: تا کنون 52 امضا برای استیضاح وزیر ورزش جمع آوری شده است.
وی افزود: این استیضاح در 20 بند تهیه شده که نحوه عزل و نصب ها وچگونگی انتقال افراد از سایر دستگاه ها بویژه در مشاغل کلیدی و انگیزه دخالت در امور روز فدراسیون ها از جمله این موارد است.
کامران در ادامه تصریح کرد:نحوه ی اجرای احکام برنامه پنجم، نحوه تخصیص یک درصد اعتبار دستگاه ها به استان ها و علت بی مهری به پیشکسوتان و قهرمانان نیز از دیگر بندهای این استیضاح است.
این عضو کمسیون امنیت ملی مجلس افزود:عده ای معتقدند به دلیل نزدیکی المپیک،در مقطع کنونی زمان مناسبتی برای طرح این استیضاح نیست.
کامران تصریح کرد:استیضاح کنندگان به این طرح مصرند و در صورت انصراف تعدادی از امضا کنندگان از این طرح، تعدادی از نمایندگان حاضر به پس گرفتن امضای خود نیستند واین درحالی است که نمایندگان شرایط کشور رانیز مدنظر قرار داده و سپس تصمیم گیری می کنند.
گفتنی است؛ ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرح استیضاح محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان در هفته آتی خبر داد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet