آغاز هفته وحدت
1391/04/19 14:11:02
سرویس اقتصادی
اربابی تاکید کرد:

ضرب العجل مجلس و دولت در خصوص زمان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که مجلس و دولت باید در خصوص ابعاد و زمان اجرای فاز دوم هدفمندی با یکدیگر تعامل داشته باشد، افزود: زمان اجرای فاز دوم گویا به سال آینده موکول شده است که باید مجلس و دولت در خصوص ابعاد مختلف این مسئله با یکدیگر جلساتی را تشکیل دهند.
ضرب العجل مجلس و دولت در خصوص زمان اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که مجلس و دولت باید در خصوص ابعاد و زمان اجرای فاز دوم هدفمندی با یکدیگر تعامل داشته باشد، افزود: زمان اجرای فاز دوم گویا به سال آینده موکول شده است که باید مجلس و دولت در خصوص ابعاد مختلف این مسئله با یکدیگر جلساتی را تشکیل دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/19380.jpg ضرب,العجل,مجلس,و,دولت,در,خصوص,زمان,اجرای,فاز,دوم,هدفمندی,یارانه,ها Icana

سعید اربابی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی  خبرگزاری خانه ملت گفت: از دوستانمان در دولت این طور به گوش می رسد که فاز دوم هدفمندی‌یارانه ها قرار است در سال آینده اجرا شود .

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که پیش ازاجرای فاز دوم هدفمندی گرانی‌های موجود در جامعه باید کنترل شود، اظهارداشت: با توجه به اینکه فاز اول هدفمندی در سال گذشته با شیب تندی اجرا شده است ، اجرای فاز دوم به سال آینده موکول شده است و لزومان نیز باید فاز دوم هدفمندی پس از کنترل گرانی های موجود در جامعه اجرایی شود.

اربابی در خصوص توزیع یارانه نقدی در سال جاری تاکید کرد: میزان اولیه یارانه که در فاز اول نیز توزیع می شد مشکلی نداردو توزیع آن می تواند ادامه پیدا کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: مبلغ 28 هزار تومانی که ابتدا به عنوان مابه التفاوت فاز اول و دوم و سپس تحت عنوان یارانه نان به مردم اعطا شده است مسئله ای است که توزیع آن موافقان و مخالفانی را به دنبال داشته است و مجلس و دولت باید در خصوص توزیع و یا عدم توزیع این مبلغ از یارانه همچنین زمان دقیق اجرای فاز دوم جلسات هم اندیشی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet