آغاز هفته وحدت
1391/04/19 14:04:05
سرویس فرهنگی
استیضاح وزیر ورزش و جوانان از نگاه نمایندگان موافق و مخالف/2

یحیی‌زاده:اگر تعلیق فدراسیون‌ها جدی شود، وزیر ورزش را حتما استیضاح می‌کنیم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر ورزش در دست کار است افزود: تعداد نمایندگان خواستار استیضاح به ۵۲ نفر رسیده است.
یحیی‌زاده:اگر تعلیق فدراسیون‌ها جدی شود، وزیر ورزش را حتما استیضاح می‌کنیم عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر ورزش در دست کار است افزود: تعداد نمایندگان خواستار استیضاح به 52 نفر رسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/4815.jpg یحیی‌زاده:اگر,تعلیق,فدراسیون‌ها,جدی,شود،,وزیر,ورزش,را,حتما,استیضاح,می‌کنیم Icana

سید جلال یحیی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تعلیق برخی فدراسیون‌های ورزشی و احتمال ناکامی در مسابقات المپیک لندن گفت: مسایل مهمی از جمله ضعف‌های مدیریتی، دلال بازی در جامعه ورزشی و همچنین تهدیدهای چند باره‌ای که گریبان‌گیر برخی از فدراسیون‌های ورزشی است، باعث نگرانی برخی از نمایندگان مجلس شده است.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعداز جلسه‌ای که با حضور اعضای فراکسیون ورزش و دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، انتظار می‌رفت که مشکلات ورزش برطرف شود ولی شنیده شد که فدراسیون دوچرخه سواری نیز در آستانه تعلیق قرار گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم در مورد طرح ارائه شده نمایندگان، برای استیضاح وزیر ورزش بیان کرد: طرح استیضاح وزیر ورزش با پیگیری‌های آقای کامران دستجردی در دست اقدام  و دارای 20 بنداست، در ابتدای این طرح ابتدا 28 نماینده آن را امضا کرده بودند،اما تا به امروز به 52 امضا  رسیده است.

عضو فراکسیون ورزش در مجلس، با اشاره به زمان واگذاری این طرح به هییت رییسه یادآور شد: بدون شک این طرح قبل از تعطیلات مجلس قابل اجرا نبود، به گونه‌ای که اگر در همان روز جمع آوری امضاها، این طرح به هییت رییسه ارائه می‌شد، باز هم رسیدگی به آن، به بعد از تعطیلات می رسید.

وی تهدید به تعلیق برخی از فدراسیون های ورزشی را یکی از دلایل این استیضاح خواند وافزود: در دو صورت استیضاح حتما صورت می گیرد، اول آنکه یکی از فدراسیون ها تعلیق شود و نتواند در المپیک حضور داشته باشد و دوم اینکه کاروان ورزشی تیم ایران نتواند در این مسابقات به نتایج قابل قبولی دست پیدا کند. و اگر هیچ یک از این اتفاق‌ها عملی نشود، بدون شک مشکلات را با گفت‌وگو و برگزاری جلسات متعدد، برطرف می کنیم.

عضو کمیسیون اقتصادی در مجلس نهم گفت: امیدواریم تعلیق فدراسیون‌ها اتفاق نیفتد و کشورمان بتواند در میدان مسابقات  پر قدرت ظاهر شود، اما در صورت جدی شدن این موضوع، به یقین همه نمایندگان با استیضاح موافق می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet