هدر اصلی
1391/04/19 16:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس خبر داد:

دستور ویژه رییس جمهور مبنی بر عدم واردات برنج در زمان برداشت محصول

حسین نیاز آذری گفت: دستور عدم توزیع برنج در زمان برداشت محصول به منظور حمایت از کشاورزان و تولید کنندگان استان‌های گیلان، مازندران و گلستان از سوی رییس جمهور صادر شد.
دستور ویژه رییس جمهور مبنی بر عدم واردات برنج در زمان برداشت محصول حسین نیاز آذری گفت: دستور عدم توزیع برنج در زمان برداشت محصول به منظور حمایت از کشاورزان و تولید کنندگان استان‌های گیلان، مازندران و گلستان از سوی رییس جمهور صادر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/12224.jpg دستور,ویژه,رییس,جمهور,مبنی,بر,عدم,واردات,برنج,در,زمان,برداشت,محصول Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به واردات برنج در کشور و توزیع آن به شهرهای شمالی به باشگاه خبرنگاران گفت:درحال حاضر دولت برای حمایت از تولید داخلی و عمل کردن به شعار امسال مبنی بر "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" اقدامی را انجام نداده و در استان‌های شمالی کشور برنج خارجی توزیع می‌شود.

نماینده مجلس نهم در ادامه اظهار داشت: موضوع واردات برنج در جلسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مورد بررسی قرار گرفت که به دنبال آن نامه‌ای تنظیم و به رییس جمهور ارسال شد.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه برنج یکی از کالاهای اساسی و پر مصرف مردم کشور است، خاطر نشان کرد: متعاقب دریافت نامه توسط رییس جمهور، دستور ویژه ای مبنی بر عدم توزیع برنج در زمان برداشت محصول به منظور حمایت از کشاورزان و تولید کنندگان استان‌های گیلان، مازندران و گلستان صادر شد تا خللی در روند تولید و قیمت برنج وارد نشود./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet