هدر اصلی
1391/04/19 13:38:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر تاکید کرد:

ضرورت هم اندیشی مجلس و دولت برای تسکین بازار متلاطم مسکن

دولت نباید اجازه دهد که زمین و مسکن تبدیل به کالاهای سرمایه‌ای شده و نقدینگی بازار که در حال هدایت آهسته به سمت تولید کالا است؛جذب این بخش و صرف خرید مسکن شود.
ضرورت هم اندیشی مجلس و دولت برای تسکین بازار متلاطم مسکن دولت نباید اجازه دهد که زمین و مسکن تبدیل به کالاهای سرمایه‌ای شده و نقدینگی بازار که در حال هدایت آهسته به سمت تولید کالا است؛جذب این بخش و صرف خرید مسکن شود. https://cdn.icana.ir/d/019/979.jpg ضرورت,هم,اندیشی,مجلس,و,دولت,برای,تسکین,بازار,متلاطم,مسکن Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حمید رضا فولادگر به  مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی)،گفت:دولت نباید اجازه دهد که زمین و مسکن تبدیل به کالاهای سرمایه‌ای شده و نقدینگی بازار  که در حال هدایت آهسته به سمت تولید کالا است جذب این بخش و صرف خرید مسکن شود چرا که با این کار تعادل بازار مسکن بر هم خورده و شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ایجاد تعادل در بازار مسکن را مهم ترین عامل در برقراری ارامش در این بازار توصیف و تصریح کرد: مادامی که انگیزه‌های بورس بازی زمین و مسکن یا به تعبیر دیگر تقاضا برای زمین و مسکن به‌عنوان یک نیاز سرمایه‌ای وجود دارد، تعادل در قیمت‌های بالا برقرار می‌شود.
وی ادامه داد:دولت باید تعادل در قیمت های پایین را در دستور کار خود قرار دهد و از رواج بورس بازی مسکن و زمین ممانعت به عمل اورد.
فولادگر با تاکید بر این که نقدینگی موجود در بازار را باید به سمت بخش تولید هدایت کرد ، یادآور شد:با هدایت مدیریت شده نقدینگی موجود در بازار به سمت زیر ساخت های حمایت از تولید از ایجاد بازارهای کاذب در هر بخشی از جمله مسکن جلوگیری می شود.
وی در خاتمه تاکید کرد: در بحث مسکن نیز هم چون هر بخش دیگری علاوه بر مسئله گرانی با پدیده گران فروشی نیز رو به رو هستیم که باید مورد نظارت جدی قرار داده شود   و مجلس برای تدبیر راهکارهای مدیریتی برای بازگرداندن ارامش به بازار مسکن آماده همکاری و تعامل با دولت است./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet