اربعین حسینی
1391/04/20 08:28:43
سرویس اقتصادی
محبی:

وزارت مسکن پیگیر مشکلات مالیاتی مهندسین مشاور باشد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه وزارت مسکن باید پیگیر مشکلات اخذ مالیات پیش از موعد از مهندسین مشاور باشد، گفت: اخذ مالیات پیش از دریافت حق الزحمه از مهندسین مشاور اقدامی نادرست بوده که البته قابل حل است.
وزارت مسکن پیگیر مشکلات مالیاتی مهندسین مشاور باشد عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه وزارت مسکن باید پیگیر مشکلات اخذ مالیات پیش از موعد از مهندسین مشاور باشد، گفت: اخذ مالیات پیش از دریافت حق الزحمه از مهندسین مشاور اقدامی نادرست بوده که البته قابل حل است. https://cdn.icana.ir/d/019/3936.jpg وزارت,مسکن,پیگیر,مشکلات,مالیاتی,مهندسین,مشاور,باشد Icana

محمدابراهیم محبی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره مشکلات ایجاد شده برای مهندسین مشاور در اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده، اظهارداشت: مهندسان یکی از ارکان مهم صنعت ساختمان به شمار می‌آیند و نباید با اجرای نادرست قانون به آن‌ها تکلیفی خلاف واقع اعمال کرد.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی افزود: اجرای نادرست قانون مالیات بر ارزش افزوده مهندسین مشاور را با مشکل جدی مواجه کرده است که مجلس از بعد نظارتی خود برای اجرای دقیق این قانون استفاده می‌کند.

وی با بیان اینکه مالیات باید پس از دریافت حق الزحمه از مهندسین مشاور دریارفت شود، ادامه داد: اخذ مالیات پیش از دریافت حق الزحمه از مهندسین اقدامی نامناسب است.

محبی با بیان اینکه این مشکل مهندسین مشاور قابل حل است، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی و استانداری‌ها با ورود به این مسئله، می‌توانند به راحتی مشکل ایجاد شده برای مهندسین مشاور را برطرف کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس  یادآور شد: مشکل مهندسان و پیمانکاران نسبت به نحوه اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در بخش ارائه خدمات از سوی مهندسان مشاور و پیمانکاران قابل حل است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet