آغاز هفته وحدت
1391/04/19 16:34:30
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور:

افکار عمومی دنیا به جنایت‌های رژیم صهیونیستی آگاهی دارد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، اعتراف مقامات موساد به ترور دانشمندان هسته‌ای را ناشی از خباثت آنان خواند و گفت: مقامات رژیم صهیونیستی به دلیل ماهیت تروریستی خود هیچ ابایی از اعتراف به ارتکاب اقدامات وحشیانه علیه دانشمندان هسته‌ای ایران ندارند.
افکار عمومی دنیا به جنایت‌های رژیم صهیونیستی آگاهی دارد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، اعتراف مقامات موساد به ترور دانشمندان هسته‌ای را ناشی از خباثت آنان خواند و گفت: مقامات رژیم صهیونیستی به دلیل ماهیت تروریستی خود هیچ ابایی از اعتراف به ارتکاب اقدامات وحشیانه علیه دانشمندان هسته‌ای ایران ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/20198.jpg افکار,عمومی,دنیا,به,جنایت‌های,رژیم,صهیونیستی,آگاهی,دارد Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با تروریست خواندن ماهیت رژیم صهیونیستی، افزود: ‌در شرایطی که مبنای شکل‌گیری رژیم اشغالگر قدس بر پایه جنایت و ترور بوده و پرونده این رژیم، کلکسیونی از خباثت و زشتی‌هاست نمی‌توان انتظار داشت که مقامات این رژیم از اعتراف به انجام اقدامات تروریستی علیه دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران ابایی داشته باشند.

نماینده مردم اردبیل، ‌نمین،‌ نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، اقدامات تروریستی و نقض آشکار حقوق بشر را عامل بقا رژیم صهیونیستی خواند و ادامه داد: قوی‌ترین تروریست‌ها با راه‌یابی به کابینه رژیم صهیونیستی به سمت‌هایی همچون نخست‌وزیری و رئیس‌جمهوری منصوب می‌شوند.

وی با تاکید بر اعتراف مقامات رژیم صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران،‌ درباره طرح شکایت ایران در مجامع بین‌‌المللی علیه مقامات این رژیم، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی رژیم غاصبی است که مشروعیت نداشته بنابراین هر گونه اقدام برای طرح شکایت علیه رژیم صهیونیستی به نوعی به رسمیت شناختن آنان است این در حالی است که ایران مبنای شکل‌گیری این رژیم را غاصبانه می‌داند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با بیان اینکه افکار عمومی دنیا، پی به چهره کثیف و پلید رژیم صهیونیستی برده است، تاکید کرد: به طور قطع با شکل‌گیری موج بیداری اسلامی دامنه حیات رژیم صهیونیستی به شدت محدود شده به طوریکه به زودی شاهد حذف این رژیم صهیونیستی از صحنه روزگار خواهیم بود.

وی یادآور شد: ‌امید می‌رود محاکمه قطعی، نهایی و عادلانه رژیم صهیونیستی از سوی جریانات حق‌طلبانه مردم صورت گرفته به طوری که با دست مجاهدان مسلمان شاهد ساقط شدن رژیم صهیونیستی باشیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، آمریکا را حامی اصلی رژیم صهیونیستی در منطقه خاورمیانه خواند و افزود:‌ مقامات آمریکا در شرایطی به بهانه مبارزه با تروریسم به عراق و افغانستان حمله کردند که خود حامی اصلی صهیونیست‌ها هستند وجود چنین شواهدی نشان می‌دهد که ادعای دفاع از حقوق بشر از سوی آمریکا ادعایی بی‌خاصیت و نخ نما بوده که از آن تنها برای رسیدن به اهداف خود بهره‌برداری می‌کنند.

وب سایت خبری سی‌بی‌اس (CBS) کتابی جدید "جاسوسان علیه آرماگدن" را منتشر کرد که در آن به آموزش افراد از سوی موساد برای ترور دانشمندان هسته‌ای ایران تصریح شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet