هدر اصلی
1391/04/20 10:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسین طلا:

مردم درباره قیمت‌های افسار گریخته از ما مطالبه دارند

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه گرانی و قیمت‌های افسار گریخته از مطالبات گسترده مردم حوزه انتخابیه است،گفت که موضوع گرانی دارای دو بعد واقعی و روانی است.
مردم درباره قیمت‌های افسار گریخته از ما مطالبه دارند نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه گرانی و قیمت‌های افسار گریخته از مطالبات گسترده مردم حوزه انتخابیه است،گفت که موضوع گرانی دارای دو بعد واقعی و روانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/20138.jpg مردم,درباره,قیمت‌های,افسار,گریخته,از,ما,مطالبه,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حسین طلا نمایند مردم تهران به  فارس گفت:در طول تعطیلات مجلس به ادارات مختلف شهر تهران و استان تهران سرمی‌زنم و مطالبات مردم را پیگیری می‌کنم.

وی اضافه کرد:یکی از مواردی که در مطالبات مردم وجود دارد اجرا و مشکلاتی که در ستون اجرایی دستگاه‌های دولتی وجود دارد و این مشکل به هم ریختگی ادارات و سازمان‌ها از لحاظ تقسیماتی در شهر تهران همواره به چشم می‌خورد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به دیدار‌های خود با مسئولان اشاره کرد و گفت: در دیدار با آقای هاشمی مدیر سازمان بهزیستی در مورد عدم تناسب ادارت تهران،ری و شمیرانات در حوزه تقسیمات کشوری داشتیم که مورد استقبال وی قرار گرفت.
طلا اضافه کرد:در دیدار با مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان تهران درباره 6 اداره‌ در تهران که به صورت عدم انتطباق در حوزه تقسیمات کشوری کار می‌کنند صحبت‌هایی انجام گرفت و مقرر شد در این مورد با آقای شیخ‌الاسلامی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی صحبتی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه گرانی و قیمت‌های افسار گریخته از مطالبات گسترده مردم حوزه انتخابیه است، تصریح کرد: بحث و موضوع گرانی دارای دو بعد واقعی و روانی است که شاخه روانی آن به دلیل عدم تناسب ساز و کار دستگاه‌های مربوطه با عرصه است./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet