آغاز هفته وحدت
1391/04/21 07:22:16
سرویس استان ها
موسوی نژاد:

گرانی برق در مناطق گرمسیر دل‌مردم را به‌ درد آورده است

نماینده مردم دشتسان در مجلس با بیان اینکه قیمت نجومی برق در مناطق گرمسیر دل مردم را بدرد آورده است، گفت: در فصل تابستان دمای هوای در این حوزه انتخابیه به شدت افزایش می یابد، از این رومردم احتیاج شدیدی به کولردارند ولی متاسفانه تعرفه برق بالا است وبرخی ازمردم توان پرداخت این تعرفه را ندارند.
گرانی برق در مناطق گرمسیر دل‌مردم را به‌ درد آورده است نماینده مردم دشتسان در مجلس با بیان اینکه قیمت نجومی برق در مناطق گرمسیر دل مردم را بدرد آورده است، گفت: در فصل تابستان دمای هوای در این حوزه انتخابیه به شدت افزایش می یابد، از این رومردم احتیاج شدیدی به کولردارند ولی متاسفانه تعرفه برق بالا است وبرخی ازمردم توان پرداخت این تعرفه را ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/1864.jpg گرانی,برق,در,مناطق,گرمسیر,دل‌مردم,را,به‌,درد,آورده,است Icana

مهدی موسوی نژاد  در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه  خبرگزاری خانه ملت، افزود: دولت باید نرخی را برای مصرف برق کشاورزی در نظر بگیرد که برحسب میزان وعمق چاه باشد و هر کشاورزی براساس میزان استفاده‌ای که ازچاه کشاورزی می‌کند هزینه پرداخت کند.

نماینده مردم دشتسان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نقاط گرمسیرکشوراحتیاج بسیارزیادی به کولر و وسایل خنک کننده دارند ودولت باید سیاستی را اتخاذ کند که مصرف برق در نقاط گرمسیر تعرفه پایین تری داشته باشد.

وی ادامه داد:متاسفانه یکی ازعلت‌هایی که هر روزه دیده می‌شود در بخش کشاورزی تعداد شاغلین کاهش می‌یابد، این است که برای تولید کننده،هزینه‌ها به لحاظ اقتصادی به صرفه نیست؛زیرا از یک سو با افزایش هزینه های برق نفس  تولید هم کند شده است و از سوی دیگر کشاورزان برای تولید محصولات با کیفیت با چالش‌های بی‌شماری روبرو شوند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: با توجه به اینکه بخش کشاورزی به‌ عنوان یکی از عوامل مهم توسعه اقتصادی به شمار می آید و چرخه اقتصاد با توسعه  صنعت کشاورزی می‌چرخد پس باید به نحو مطلوبی تقویت شود.

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet