روز مجلس
1391/04/20 13:05:15
سرویس اقتصادی
سرقلعه:

منتقد ساخت و‌سازهای بدون خدمات مسکن مهر هستیم

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر لزوم ادامه ساخت‌ و سازهای مسکن مهر در دولت‌های بعدی، نسبت به نبود برخی زیرساخت‌ها و امکاناتی مانند مدرسه و مراکز بهداشتی در برخی از مجتمع‌های مسکن مهر انتقاد کرد.
منتقد ساخت و‌سازهای بدون خدمات مسکن مهر هستیم عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر لزوم ادامه ساخت‌ و سازهای مسکن مهر در دولت‌های بعدی، نسبت به نبود برخی زیرساخت‌ها و امکاناتی مانند مدرسه و مراکز بهداشتی در برخی از مجتمع‌های مسکن مهر انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/19327.jpg منتقد,ساخت,و‌سازهای,بدون,خدمات,مسکن,مهر,هستیم Icana

مجید جلیل سرقلعه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نزدیکی به سال پایانی کار دولت دهم با بیان اینکه خواهان ادامه ساخت‌وسازهای مسکن مهر هستیم، افزود:  طرح مسکن مهر به دلیل اینکه می‌تواند از افزایش قیمت مسکن و اجاره‌بها تاثیرگذار باشد، در دولت‌های بعدی نیز باید ادامه پیدا کند.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: اما از سوی دیگر منتقد این ساخت‌سازهای بدون خدمات هستم، البته این مسائل را در کمیسیون عمران با وزیر راه و شهرسازی نیز مطرح کردیم که برخی از واحدهای مسکن مهر بدون امکانات افتتاح و در اختیار مردم گذاشته شده است.

وی ادامه داد: مواردی مانند فولادشهر اصفهان وجود دارد که ساخت‌وساز صورت گرفت بودجه دولت را بلوکه شد؛ اما خدمات مانند مدرسه و بهداشت و برخی زیرساخت‌های دیگر را ندارد.

سرقلعه در عین حال معتقد است که مسکن مهر اقدامی موثر برای تعدیل نابرابری های اجتماعی و اقتصادی و تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه بود.

عضو کمیسیون عمران مجلس نهم، همچنین با انتقاد از عدم رعایت ضوابط معماری و شهرسازی در ساخت و سازهای مسکن مهر و عدم وجود امکانات فرهنگی در این مجتمع‌ها گفت: مجلس از این طرح حمایت می‌کند و خواهان ادامه آن هستیم؛ اما در صورتی که تمامی امکانات در این واحدها فراهم باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet