آغاز هفته وحدت
1391/04/20 11:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عباسی:

ریزگردها دولتمردان را به بهارستان می کشاند

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که در روزهای آتی معضل ریزگردها مرتفع نشود،مسئولین امر به صحن علنی مجلس احضار خواهند شد.
ریزگردها دولتمردان را به بهارستان می کشاند سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که در روزهای آتی معضل ریزگردها مرتفع نشود،مسئولین امر به صحن علنی مجلس احضار خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3611.jpg ریزگردها,دولتمردان,را,به,بهارستان,می,کشاند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سلیمان عباسی نماینده مردم گبند کاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ورود مجدد ریزگردها به کشور،به باشگاه خبرنگاران گفت:عوامل طبیعی و انسانی دست به دست هم داده و سبب شده  شاهد کاهش معضل ریزگردها در کشور نباشیم.

وی افزود: سدهایی که در مناطق غربی و جنوبی کشورمان ایجاد شده باعث می شود آب به زمین نفوذ نکرده و از چسبندگی خاک جلوگیری شود همچنین عدم وجود پوشش گیاهی مناسب که باعث اتصال بوته ها به یکدیگر می شود موجب شده تا معضل ریزگردها همچنان ادامه یابد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان آسیب ناشی از آلودگی ریزگردها را متوجه بخش عمده ای از جامعه دانست و اظهار داشت: آلودگی هوایی که توسط ریزگردها ایجاد می شود به سلامت بسیاری از مردم لطمه وارد می کند و باعث مهاجرت تعداد زیادی از ساکنین بخش غربی و جنوبی به مرکز کشورمان می شود.
وی با تاکید براینکه باید این معضل حل هرچه سریعتر حل شود افزود: مسئولین امر باید هر 15 روز یا هر ماه یک بار در خصوص فعالیت هایی که پیرامون این مسئله داشته اند به مردم گزارش داده  تا موجبات رضایت خاطر آحاد مردم تأمین شود تا ملت بدانند مسئولین در این امر فعالیت می کنند.
عباسی در پایان خاطرنشان کرد: اگر روند رضایت بخشی را پیرامون حل ریزگردها نداشته باشیم، مسئولین مرتبط، به صحن مجلس احضار خواهند شد تا گزارشی از عملکرد خود به مردم و نمایندگان ارائه دهند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet