ولادت امام موسی کاظم (ع)
1391/04/21 11:02:43
سرویس سیاسی
ابوترابی تأکید کرد:

حضور عنان، تأییدی بر نقش کلیدی ایران در تحولات ‌سوریه

نایب رئیس مجلس، با تاکید بر مخالفت جدی ایران با هرگونه دخالت خارجی در تعیین سرنوشت ملت سوریه، گفت: ملت سوریه باید در یک فضای کاملا آزاد سیاسی و به صورت مستقل زمینه ایجاد امنیت و شکل‌گیری موقعیتی برتر را فراهم کنند.
حضور عنان، تأییدی بر نقش کلیدی ایران در تحولات ‌سوریه نایب رئیس مجلس، با تاکید بر مخالفت جدی ایران با هرگونه دخالت خارجی در تعیین سرنوشت ملت سوریه، گفت: ملت سوریه باید در یک فضای کاملا آزاد سیاسی و به صورت مستقل زمینه ایجاد امنیت و شکل‌گیری موقعیتی برتر را فراهم کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/19163.jpg حضور,عنان،,تأییدی,بر,نقش,کلیدی,ایران,در,تحولات,‌سوریه Icana

 محمدحسن ابوترابی فرد در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر جایگاه و نقش جمهوری اسلامی در قاره آسیا و منطقه خاورمیانه، افزود: نقشی که جمهوری اسلامی در ارتقا توان و ظرفیت قاره آسیا و کشورهای عضو مجمع مجالس آسیایی ایفا کرده به طور طبیعی در تحولات سیاسی- اجتماعی و رویدادهای منطقه تاثیرگذار بوده است.

نماینده مردم تهران،‌ ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ایران از تحولات شکل گرفته،‌ در جهت ارتقای دولت و ملت‌های منطقه و قاره آسیا بهره‌برداری کرده، تاکید کرد: در همین راستا جمهوری اسلامی ایران از همه ظرفیت خود برای ارتقاء سطخ ثبات و امنیت در منطقه و برخورد با زیاده خواهی نظام سلطه استفاده می‌کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، درباره نقش ایران در تحولات سوریه، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در جهت ارتقای سطح امنیت در سوریه همان‌طور که در گذشته از همه ظرفیت‌های خود استفاده کرده،‌ در آینده هم استفاده خواهد کرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران به صورت جدی مخالف هرگونه دخالت خارجی در تعیین سرنوشت ملت سوریه است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بر این عقیده است که دولت و ملت سوریه باید مسائل خود را در چارچوب منافع ملی حل و فصل کنند.

عضو فراکسیون روحانیون در مجلس نهم،‌ تصریح کرد: ملت سوریه باید در یک فضای کاملا آزاد سیاسی زمینه ایجاد امنیت و شکل گیری یک موقعیت برتر را در این کشور فراهم آورند.

نایب رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی، با یادآوری سفر کوفی عنان به تهران و تاکید بر نقش ایران در تحولات سوریه، تصریح کرد: با توجه به نقش ایران در تحولات منطقه از جمله سوریه که تاکنون گفت وگوهای زیادی در این زمینه انجام شده است می توان سفر کوفی عنان را هم در ادامه همین مذاکرات و تاییدی بر نقش کلیدی ایران در تحولات سوریه ارزیابی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet