خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1391/04/21 13:12:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی بارد اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها به نقل از وی:

اعلام خبر نشست لاریجانی‌، رضایی و قالیباف از قول من نادرست است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با تاکید بر ضرورت وحدت اصولگرایان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،‌ گفت: با وجود استقبال از برگزاری نشست‌های مشترک در مجموعه اصولگرایی اما اطلاع دقیق از برگزاری نشست سه جانبه لاریجانی‌، رضایی و قالیباف ندارم.
اعلام خبر نشست لاریجانی‌، رضایی و قالیباف از قول من نادرست است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با تاکید بر ضرورت وحدت اصولگرایان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،‌ گفت: با وجود استقبال از برگزاری نشست‌های مشترک در مجموعه اصولگرایی اما اطلاع دقیق از برگزاری نشست سه جانبه لاریجانی‌، رضایی و قالیباف ندارم. https://cdn.icana.ir/d/019/8393.jpg اعلام,خبر,نشست,لاریجانی‌،,رضایی,و,قالیباف,از,قول,من,نادرست,است Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با پراهمیت خواندن یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، افزود: با توجه به شرایط بین‌المللی و داخلی و همچنین تجربه فتنه 88 ضرورت دارد همه گروه‌ها و جریان‌ها با هوشیاری کامل فضای انتخابات را دنبال کنند تا دشمنان و معاندان نظام امکان نفوذ به لایه‌های گروه‌ها و جریانات سیاسی را پیدا نکنند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: جریان اصولگرایی که امروز مورد اقبال ملت ایران قرار گرفته باید با روشی دموکراتیک و عقلانی و هدف‌گیری وحدت و یکپارچگی حرکت کند.

وی تاکید کرد: همه گروه‌ها و جریان‌ها در حوزه اصولگرایی باید با اتحاد، نامزدی واحد را معرفی کنند تا جامعه، هم از وحدت و یکپارچگی و هم از نامزد اصولگرایی استقبال کند، به طور قطع با این اقدام تنش و کشمکش‌های سلیقه‌ای جریان اصولگرایی که موجب شکاف آنان شود رخ نخواهد داد.

عضو فراکسیون اصولگریان رهروان ولایت در مجلس نهم،‌ یادآور شد: جریان اصلاح طلب نیز باید به واقعیت‌های موجود در جامعه توجه کند، چنانچه افراد وابسته به این جریان روی مسائلی که از سوی جامعه طرد شده اصرار کنند طبیعی است که مورد استقبال قرار نخواهد گرفت، بنابراین اصلاح‌طلبان نیز باید با یک بازسازی و تجدیدنظر در ساختار خود، به آرمان‌ها و اهداف ملت ایران نزدیک شوند.

وی ادامه داد: بنابراین به جبهه اصولگرایان پیشنهاد می‌کنم در انتخابات ریاست جمهوری با وحدت و یکپارچکی حرکت کرده و به جبهه اصلاح طلب نیز توصیه می‌کنم  به آرمان‌های نظام، ‌ملت و انقلاب باز گردند.

نقوی با تاکید بر ضرورت وحدت اصولگرایان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،‌ گفت: با وجود استقبال از برگزاری نشست‌های مشترک در مجموعه اصولگرایی اما اطلاع دقیق از برگزاری نشست سه جانبه لاریجانی‌، رضایی و قالیباف ندارم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با رد اخبار منتشر شده از سوی وی درباره نشست سه جانیه لاریجانی،‌ قالیباف و رضایی،‌ گفت: اگرچه برگزاری چنین نشست‌هایی را بسیار مفید می‌دانم اما اعلام نکردم که نشستی برگزار شده است./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet