شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

رییس مجلس قهرمانی تیم ملی والیبال نوجوانان در مسابقات جهانی را تبریک گفت

سرویس سیاسی
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی قهرمانی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران را در مسابقات جهانی تبریک گفت.
دوشنبه 5 شهریور 1386 ساعت 10:28

به گزارش خبرنگار خبرگزاری مجلس شورای اسلامی در پیام غلامعلی حداد عادل آمده است: نوجوانان عزیز! پیروزی شما در مسابقات جهانی والیبال، مایه افتخار ایرانیان است. این نخستین بار است که ایران در یک ورزش گروهی به مقام اول جهانی می‌رسد و این موفقیت نشانه همت و همبستگی و استعدا جوانان ملت بزرگ ایران و نویدبخش فردایی روشن‌تر است.

این پیروزی شیرین را از سوی همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به شما و ملت ایران تبریک می‌گویم.

حدادعادل همچنین در نطق پیش از دستور جلسه علنی روز دوشنبه 5 شهریور نیز ضمن بسیار افتخارآمیز دانستن این پیروزی بار دیگر تاکید کرد: برای اولین بار ایران در یک مسابقه‌ گروهی مانند والیبال به مقام قهرمانی جهان رسیده است. بنابراین باید از این فرزندان برومند وطن که با تلاش خود این افتخار را برای ایران کسب کردند، تشکر کرد.

رییس مجلس افزود: این پیروزی نشان می‌دهد که استعداد جوانان ایرانی به چه اندازه است. چرا که این پیروزی و استعداد در تمامی عرصه‌های علمی، صنعتی، مدیریت و ورزشی خود را نشان می‌دهد.

حدادعادل همچنین با اشاره به پیروزی و مقام قهرمانی تیم بسکتبال ایران در آسیا و مقام سومی والیبال جوانان در جهان، از تمامی مدیران ورزشی کشور و مربیان این نوجوانان تشکر کرد و برای ملت ایران و ورزشکاران، پیروزی‌های بیشتری را از خداوند مسالت کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار