هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

رضایی: با حضور وزیر مسکن راهکارهای تسهیل در نوسازی بافت های فرسوده بررسی شد

سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون عمران از بررسی راهکارها برای تسهیل در نوسازی بافت های فرسوده کشور با حضور وزیر مسکن و شهرسازی خبر داد.
دوشنبه 11 آذر 1387 ساعت 13:50

محمدعلی رضایی نماینده تربت حیدریه که با خبرنگار خانه ملت سخن می گفت، افزود: براساس گزارشی که ارائه شد تاکنون 58 هزار بافت فرسوده شهری از سوی وزارت مسکن و شهرسازی خریداری و ساخت و ساز در آنها شروع شده است.

وی افزود: در ادامه مدیرعامل بانک مسکن توضیحاتی در خصوص تسهیلاتی که از سوی این بانک در اختیار انبوه سازان قرار می گیرد ارائه داد.

رضایی خاطرنشان کرد: وی در گزارش خود به کمیسیون عمران گفت که تاکنون حدود 640 میلیارد تومان از محل تبصره 6 را قرارداد بسته ایم که 230 میلیارد تومان آن قرار است در مسکن روستایی هزینه شود.

عضو کمیسیون عمران اظهار داشت: بحث توجه به استاندارد مصالح ساختمانی از موضوعات مورد تاکید کارشناسان وزارت مسکن در جلسه امروز بود که اذعان کردند که روند ساخت و ساز باید به سمت استفاده از مصالح استاندارد پیش برود.

وی همچنین به طرح بیمه ساختمان در جلسه امروز کمیسیون عمران اشاره کرد و افزود: وزارت مسکن ضمن بیان فعال شدن نظام مهندسی در بخش ساختمان از اقدامات صورت گرفته در خصوص بیمه ساختمان به اعضای کمیسیون گزارش دادند.

وی افزود: در این جلسه که مسئولین وزارت نفت هم حضور داشتند بر استاندارد شدن جایگاه ها و انبارهایی که برای نفت و گاز می سازند تاکید شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000