هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی در نطق پیش از دستور:

حادثه تروریستی شهر بمبئی به نوعی بسترسازی ماجرا جویانه جدید در منطقه شباهت دارد

سرویس سیاسی
رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور جلسه علنی روز چهارشنبه گفت: حادثه جنایتکارانه تروریستی در شهر بمبئی هند ابهامات زیادی را ایجاد کرده که بیشتر به نوعی بسترسازی ماجرا جویانه جدید در منطقه شباهت دارد.
چهارشنبه 13 آذر 1387 ساعت 10:03

به گزارش خبرنگار خانه ملت، دکتر علی لاریجانی گفت: مجلس شورای اسلامی ضمن برخورد کردن این اقدام خطرناک از کشورهای دوست پاکستان و هند می خواهد با دقت نظر و آرامش موضوع را بررسی کند و خدای ناکرده در دام ساختگی و فریبکارانه کشورهای ماجراجو نیفتد.

وی در ادامه اظهار داشت: از نمایندگان تشکر می کنم که روز گذشته پذیرای همکاران خود در ادوار پیشین مجلس بودند. حضور صمیمانه دوستداران انقلاب با سلایق مختلف و هم در روز تصویب قانون اساسی پیام روشنی به کشورهایی بود که تصور می کنند با زبان زور می توانند با ایران اسلامی سخن بگویند.

وی افزود: این نشست نشانگر بلوغ سیاسی روح جمعی جامعه ما بود که تکثر نهفته در متن دمکراسی را حول آرمانهای انقلاب اسلامی و قانون اساسی به وحدت بدل می کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از بزرگان کشور که دعوت ما را پذیرفتند و در این جلسه با شکوه شرکت کردند تشکر می کنم.

وی خاطرنشان کرد: از رؤسای پیشین مجلس که با بیانات درس آموز خود آموزه های ارزشمند و در عین حال شیرین به نمایندگان هدیه نمودند سپاسگزاریم و همچنین از همکاران اداری مجلس که زحمت زیادی کشیده اند تشکر می کنم.

لاریجانی با گرامیداشت روز بیمه و روز جهانی معلولین گفت: امروز هم لایحه الحاق به کنوانسیون جهانی حمایت از افراد معلول در دستور کار مجلس قرار دارد که امیدواریم به تصویب برسد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000