آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تذکرات کتبی:

تعدادی از نمایندگان دستور قرائت گزارش عملکرد برنامه‌ چهارم را خواستار شدند

سرویس صحن
15 نماینده‌ مجلس در تذکری به رییس جمهور، دستور قرائت گزارش عملکرد برنامه‌ی چهارم را خواستار شدند.
دوشنبه 5 شهریور 1386 ساعت 14:01

به گزارش خبرنگار خانه ملت غلامعلی حدادعادل در ابتدای جلسه علنی روز دوشنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را به شرح ذیل قرائت کرد:

تذکر امینی نماینده تبریز و استهبان به رئیس جمهور در خصوص دستور تعیین و تامین حقابه‌های دریاچه‌های در حال نابودی کامل بختگان و تشک در فارس توسط وزارت نیرو و سازمان حفاظت محیط زیست و به وزرای نیرو و کشور حل مشکل آبرسانی به روستای شرق فارس به خصوص بخش بطرویه نیریز.

تذکر تمدن نماینده شهرکرد به وزیر کشور در خصوص پیگیری جدی برای پرداخت خسارت وارده بر اثر بارندگی‌های سال گذشته به کشاورزان استان چهارمحال بختیاری و شهرستان شهرکرد و اجرای دستور رئیس جمهور برای طرح موضوع در هیات دولت .

تذکر برمک نماینده مینودشت و کلاله به وزیر کشور در خصوص جلوگیری از کارشکنی‌های مستمر و هتاکی فرماندار کلاله به مردم شریف شهرستان.

تذکر رهبر نماینده اصفهان به وزیر کشور در خصوص جلوگیری از حذف نام شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی از خیابان‌ها و کوچه‌های برخی از شهرها به عنوان شماره‌گذاری در بعضی از شهرداری‌ها و همچنین به وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی رسیدگی به علت اجرایی نشدن وعده‌های مسئولان در تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) ساخته شده به همت علما و نیکوکاران.

تذکر کاویانی نماینده نهاوند به وزیر بهداشت و درمان در خصوص لزوم توسعه بیمارستان علیمرادیان و احداث بیمارستان 100 تختخوابی شهید حیدری و دانشکده داروسازی شهر نهاوند طبق مصوبات هیات دولت در استان همدان.

تذکر اختبری نماینده تهران و شمیرانات، اسلامشهر به وزیر بهداشت و درمان در خصوص رفع نیازهای بهداشتی درمانی مردم بخش فشافویه از قبیل داروخانه شبانه روزی و آزمایشگاه.

تذکر میرزایی نماینده بروجن به وزیر آموزش و پرورش در خصوص رعایت ضوابط و عدالت در تقسیم بودجه‌های نوسازی مدارس در استان چهارمحال و بختیاری به خصوص بروجن.

تذکر حیدری نماینده سقز و بانه به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرداخت باقیمانده مطالبات فرهنگیان استان کردستان و پرداخت یکماه پاداش حقوق مرخصی مناطق محروم سال 85 .

تذکر طلایی نیک نماینده بهار و کبودرآهنگ به وزرای آموزش و پرورش و اقتصاد و دارایی در خصوص اقدام موثر برای پرداخت باقیمانده مطالبات فرهنگیان استان همدان.

تذکرات گل انبار و روزی طلب نماینده شیراز، قبادی نماینده مرودشت،‌ دوگانی نماینده فسا، یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر بازرگانی در خصوص فروش گندم مازاد به خارج توسط شرکت‌ بازرگانی ایران برخلاف اصل 44 قانون اساسی.

تذکر مختاری نماینده زابل و زهک به وزیر بازرگانی در خصوص تامین سهمیه آردهای شهرستان‌های زابل و زهک.

تذکرات میرتاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر، بزرگیان نماینده سبزوار، سودانی نماینده اهواز، دهقان نماینده چناران و طرقبه، الیاسی از ورزقان و خاروانی به وزیر بازرگانی لزوم اجرای مصوبه مجلس در خصوص افزایش سهمیه آرد و نان روستاییان به 15 کیلو در ماه .

تذکر امینی نماینده کرمانشاه به وزیر بازرگانی در خصوص رسیدگی به علت تعلل در توزیع آرد عشایر توسط اتحادیه‌های عشایری و به سرپرست وزارت نفت تسریع در توزیع کارت سوخت آژانس‌های مسافربری جهت رفع بیکاری رانندگان استان کرمانشاه.

تذکرات میرتاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر و سودانی نماینده اهواز، آرین منش نماینده مشهد و کلات، بزرگیان نماینده سبزوار به وزیر کشور در خصوص لزوم نظارت و کنترل کامل نسبت به نرخ‌های وسایل حمل و نقل عمومی به خصوص تاکسی‌ها و مسافربرها.

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به وزیر راه در خصوص پرهیز از خرید هواپیماهای روسی برای ترمیم ناوگان هوایی کشور با توجه به آمار بالای سوانح این هواپیماها.

تذکر قبادی نماینده مرودشت و ارسنجان به وزیر راه و ترابری در خصوص شروع عملیات اجرایی محور اصلی سعادت شهر ارسنجان به باغ انار خبر پس از دو سال وقفه از شمال محور.

تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر امور خارجه در خصوص احضار سفیر سوئد و تذکر جدی به دولت آن کشور جهت جریحه دار کردن احساسات مسلمانان جهان به علت توهین و هتاکی یکی از روزنامه‌های آن کشور به پیامبر اسلام .

تذکرات 15 نفر از نمایندگان محترم به اسامی کعبی نماینده آبادان - سید سبحان حسینی نماینده گرگان - شجاع پوریان نماینده بهبهان - جبارزاده نماینده تبریز - پورفاطمی نماینده دشتی - آفریده نماینده شیروان - نوروز زاده از اسفراین - صادق زاده از رشت - آذروش از اردبیل - علیخانی از بویین زهرا - قنبری از ایلام - قمی از پاکدشت - حق شناس از انزلی - اعلمی از تبریز - نصیری از گرمی به رئیس جمهور در خصوص دستور قرائت عملکرد برنامه چهارم بیش از هشت ماه از زمان تقدیم عملکرد به مجلس شورای اسلامی.

تذکرات 10 نفر از نمایندگان به اسامی شجاع پوریان نماینده بهبهان- قمی نماینده پاکدشت- کعبی نماینده آبادان - نصیری نماینده گرمی - شهبازخانی نماینده ملایر - نوروز زاده نماینده اسفراین - ابوطالب نماینده تهران - رعیت نماینده قائم شهر - قنبری نماینده ایلام - مروت نماینده خلخال به رئیس جمهور محترم در خصوص دستور توقف اخراج سیاسی اساتید فرهیخته و نمونه دانشگاه‌های شهید بهشتی و تهران و فراهم نمودن موجبات خانه نشینی و یا خروج از کشور .

تذکر قنبری نماینده ایلام به رئیس جمهور در خصوص دستور ممانعت از کوچک نمایی اقدامات دولت‌های گذشته از طرف مسئولان اجرایی کشور به ویژه در گزارش‌های ارائه شده به مناسبت هفته دولت، تذکر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص پرهیز از تناقض گویی در مورد استخدام معلمان حق‌التدریسی.

تذکر امامی راد نماینده کوهدشت به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص جلوگیری از ضعف عملکرد مدیرکل استان لرستان.

تذکر فرهنگی نماینده تبریز،‌ اسکو و آذرشهر به وزیر علوم در خصوص ضرورت تسریع در تعیین تکلیف مدیریت دانشگاه تربیت معلم آذربایجان.

تذکر زمانی نماینده ملایر به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص تسریع در بیمه رانندگان، کارگران و اقشار مختلف جامعه فاقد هرگونه بیمه با توجه به مصوبات مجلس.

تذکر مروتی نماینده خلخال و کوثر به وزیر نیرو در خصوص تامین اعتبار کسری بودجه سد کوثر تسریع در شروع عملیات اجرایی سد بفراجود شهرستان خلخال.

تذکرات ذوالانوار نماینده شیراز - قبادی نماینده مرودشت - دوگانی از فسا - یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم افزایش قیمت محصولات کشاورزی به ویژه گندم با توجه به نرخ تورم سال جاری.

تذکر مرتضوی پارسانی نماینده اردل و فارسان و کوهرنگ به رئیس جمهور در خصوص صدور تاسیس سالن ورزشی و زمین چمن فوتبال در روستاهای عیسی آباد و کران و به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع شروع عملیات جاده‌های ارتباطی روستاهای کران و روستای ده چشمه به کوثر و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص احداث مکان‌های ورزشی برای دانش آموزان شهرستان‌های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار.

تذکر سبحانی نماینده دامغان به وزیر راه و ترابری در خصوص ضرورت مسئولیت شناسی شرکت‌های دولتی وابسته به وزارت راه در تحویل و تقدیم کامیون‌های متقاضیان طبق قرارداد .

تذکر شایق نماینده تبریز به وزیر راه در جهت اتخاذ تدبیر لازم برای افزایش ظرفیت قطارهای مسافربری درجه یک در مسیر تهران، تبریز و به وزیر تعاون در خصوص بهبود شرایط ارائه تسهیلات به تعاونی‌های تولیدی و خدماتی بانوان کار آفرین .

تذکرات افشاری نماینده سمیرم - میرتاج الدینی نماینده تبریز - سودانی نماینده اهواز - بزرگیان نماینده سبزوار به وزیر آموزش و پرورش تجدیدنظر در پذیرش نیروهای حق التدریسی به خصوص افراد با سابقه و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه رسیدگی به علت صدور مجوز اکران به فیلمی که بر علیه ارزش‌های انقلاب اسلامی تهیه شده و تصویر سیاه از دستاوردهای انقلاب ارائه می‌کند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار