هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکبریان بر توقف غیرقانونی فروش محصولات سایپا و ایران خودرو تاکید کرد:

تحقیق و تفحص از خودرو سازان در دستور کارمجلس

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام اینکه فروش سایپا و ایران خودرو در حالی متوقف شده که این اقدام غیرقانونی است، گفت: خودروسازان خواهان افزایش قیمت هستند و به همین علت محصول عرضه نمی‎‌کنند؛ در همین راستا مجلس طرح تحقیق و تفحص از ایران‌خودرو را در دستور کار دارد.
جمعه 7 مهر 1391 ساعت 11:59
تحقیق و تفحص از خودرو سازان در دستور کارمجلس نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام اینکه فروش سایپا و ایران خودرو در حالی متوقف شده که این اقدام غیرقانونی است، گفت: خودروسازان خواهان افزایش قیمت هستند و به همین علت محصول عرضه نمی‎‌کنند؛ در همین راستا مجلس طرح تحقیق و تفحص از ایران‌خودرو را در دستور کار دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/557.jpg تحقیق,و,تفحص,از,خودرو,سازان,در,دستور,کارمجلس Icana

عزیز اکبریان در گفت‌وگو با خبرنگار ا‌قتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: سایپا و ایران خودرو محصولات خودر را از اواسط هفته گذشته به بازار ارائه نمی‌دهند و این اقدام کاملاً خلاف قانون است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: باید با عواملی که عرضه خودرو به بازار را متوقف کرده‌اند به شکل جدی برخورد قضایی و امنیتی شود.

وی با بیان اینکه مجلس هم به وظایف نظارتی  خود در این زمینه استفاده می‌کند، افزود:  امروز کیفیت خودروهای داخلی بسیار کاهش پیدا کرده در حالی که کمیت و قیمت خودروها به شدت افزایش داده است.

اکبریان یادآور شد: ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو هر جا بخواهند سرمایه گذاری می‌کنند ووقتی با کمبود منابع مواجه می‌شوند در انتظار کمک دولت هستند و سپس با افزایش قیمت ها پول قطعه سازان را هم پرداخت نمی‌کنند.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تحقیق و تفحص در خصوص شرکت خودروسازی ایران خودرو خبر داد و گفت: تحقیق و تفحص از ایران خودرو به زودی اجرایی می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000