هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیگیری دولت پاکستان درخصوص به شهادت رسیدن تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی، مطالبه جدی مجلس است

سرویس سیاسی
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری دولت پاکستان در خصوص موضوع به شهادت رسیدن تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی به دست گروهک جندالشیطان مطالبه جدی مجلس شورای اسلامی است.
یکشنبه 17 آذر 1387 ساعت 13:15

به گزارش خبرنگار خانه ملت، حسینعلی شهریاری در جلسه علنی روز یکشنبه با استناد به اصول 3، 152، 176 قانون اساسی اظهار داشت: متاسفانه مدتی قبل تعدادی از پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی توسط گروهک جندالشیطان به گروگان گرفته شده و به شهادت رسیدند، ما ضمن عرض تبریک و تسلیت به مقام معظم رهبری، از رئیس جمهور به عنوان رئیس شورای عالی امنیت می خواهیم ارتباطات ما را با کشور پاکستان پیگیری کند.

وی افزود: از رئیس جمهور می خواهیم در سفر رئیس جمهور پاکستان به ایران این موضوع را پیگیری کرده و خواستار تحویل اعضاء این گروهک شوند.

نماینده زاهدان گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی فقط نظاره گر نباشند و اقدام جدی در خصوص این موضوع انجام دهند تا از طرق مختلف این مسئله پیگیری شود.

محمد حسن ابوترابی فرد در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: ما در این فاجعه با شما و خانواده های این شهدا همدرد هستیم و مجلس پیگیر خواهد بود تا دست جنایت کنندگان به جان و مال و نوامیس امت اسلام و پناهنده شدگان به یکی از کشورهای همسایه قطع شود.

وی افزود: از کشور پاکستان می خواهیم به این موضوع به طور جدی رسیدگی کنند. این مطالبه جدی مجلس شورای اسلامی است که در این مورد هیچ درنگ و تردیدی به خود راه نخواهد داد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000