Icana.ir
fa

اسامی نمایندگان دوره هشتم مجلس شورای اسلامی

کتاب اسامی نمایندگان دوره هشتم مجلس شورای اسلامی همراه با آخرین تغییرات توسط اداره کل روابط عمومی و فرهنگی منتشر شد.10/22/2008 1:02:00 PM10/22/2008 1:02:00 PMIcana00 Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram

اسامی نمایندگان دوره هشتم مجلس شورای اسلامی

سرویس صحن
کتاب اسامی نمایندگان دوره هشتم مجلس شورای اسلامی همراه با آخرین تغییرات توسط اداره کل روابط عمومی و فرهنگی منتشر شد.
چهارشنبه 1 آبان 1387 ساعت 13:02

اسامی نمایندگان در این کتاب به ترتیب حروف الفبای نام خانوادگی، به ترتیب حروف الفبای استان، اسامی اعضای کمیسیون ها و هیات رییسه مجلس موجود است.

متن کامل این کتاب را می توانید در فایل pdf پیوست مشاهده نمایید.

همچنین اسامی نمایندگان دوره هشتم مجلس به تفکیک استان به شرح زیر است:

 

آذربایجان شرقی

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

ضیاء اله

اعزازی ملکی

بناب

2

مسعود

پزشکیان

تبریز و آذر شهر و اسکو

3

ارسلان

فتحی پور

کلیبر و بخش هوراند

4

یوسف

نجفی

مراغه و عجب شیر

5

سیروس

سازدار

مرند و جلفا

6

سلمان

خدادادی

ملکان

7

سید محمدرضا

حاجی اصغری

میانه

8

غفار

اسماعیلی

هشترود و چاراویماق

9

سید محمدرضا

میرتاج الدینی *

تبریز آذرشهر و اسکو

10

محمد حسین

فرهنگی

تبریز آذرشهر و اسکو

11

رضا

رحمانی

تبریز آذرشهر و اسکو

12

علیرضا

منادی سفیدان

تبریز آذرشهر و اسکو

13

شکور

اکبر نژاد

تبریز آذرشهر و اسکو

14

سید حسین

هاشمی

میانه

15

غلامحسین

مسعودی ریحان

اهر و هریس

16

مجید

نصیرپور سردهائی

سراب

17

احد

خیری

بستان آباد

18

علی

مطهری

شبستر

19

باطل شده است

 

ورزقان، خادوانا

 

آذربایجان غربی

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

سید سلمان

ذاکر  *

ارومیه

2

محمد قسیم

عثمانی

بوکان

3

محمد علی

پرتوی

پیرانشهر و سردشت

4

علی اکبر

آقائی مغانجوقی

سلماس

5

سلیمان

جعفرزاده

ماکو و چالدران

6

جلال

محمود زاده

مهاباد

7

جهانبخش

محبی نیا

میاندوآب و شاهین دژ و تکاب

8

جواد

جهانگیرزاده

ارومیه

9

نادر

قاضی پور

ارومیه

10

(باطل شده است)

 

میاندوآب و شاهین دژ و تکاب

11

علی

زنجانی حسنلویی

نقده و اشنویه

12

مؤید

حسینی صدر

خوی

 

اردبیل

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

جواد

صبور آقچه کندی

اردبیل و نمین و نیر

2

قاسم

محمدی

اردبیل و نمین و نیر

3

بشیر

خالقی

خلخال و کوثر

4

ولی

اسماعیلی

گرمی

5

یونس

اسدی

مشگین شهر

6

سیدکاظم

موسوی *

اردبیل ونمین ونیر

7

وکیل

سپه آجیرلو

پارس آباد و بیله سوار

 

 اصفهان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

نیره

اخوان بیطرف

اصفهان

2

حمیدرضا

فولادگر

اصفهان

3

حسن

کامران دستجردی

اصفهان

4

سید محمد جواد

ابطحی

خمینی شهر

5

بهروز

جعفری

سمیرم

6

سید محمود

حسینی دولت آباد *

شاهین شهر ومیمه و برخوار

7

عوض

حیدرپور شهرضایی

شهرضا و سمیرم سفلی

8

بهمن

محمدی

فریدن و فریدونشهر و چادگان

9

سید ناصر

موسوی لارگانی *

فلاورجان

10

اصغر

گرانمایه پور

کاشان و آران و بیدگل

11

محمدابراهیم

نکونام *

گلپایگان و خوانسار

12

محسن

کوهکن ریزی

لنجان

13

حسین

حسنی بافرانی

نائین

14

محمد

ضابطی طرقی

نطنز و قمصر

15

سید مصطفی

طباطبائی نژاد *

اردستان

16

محمد تقی

رهبر *

اصفهان

17

محمد کریم

شهرزاد

اصفهان

18

حمید

سعادت

نجف آباد و تیران و کرون

19

سید علی محمد

موسوی مبارکه

مبارکه

 

ایلام

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

علی

عزتی

دهلران،دره شهر،آبدانان

2

شاپور

پولادی

ایلام،شیروان،چرداول،ایوان،مهران

3

داریوش

قنبری

ایلام،شیروان،چرداول،ایوان،مهران

 

بوشهر

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

غلامعلی

میگلی نژاد

بوشهر

2

سید محمد مهدی

پورفاطمی *

دشتی و تنگستان

3

عسگر

جلالیان

دیر وکنگان جم

4

(باطل شده است)

 

دشتستان

 

تهران

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

فرهاد

بشیری

پاکدشت

2

شاهرخ

رامین

دماوند و فیروزکوه

3

حسن

نوروزی *

رباط کریم

4

محمدحسین

نژاد فلاح

ساوجبلاغ و طالقان و نظر آباد

5

فاطمه

آجرلو

کرج

6

عزیز

اکبریان

کرج

7

سید حسین

نقوی حسینی

ورامین

8

حسین

نجابت

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

9

غلامرضا

مصباحی مقدم *

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

10

حسن

غفوری فرد

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

11

اسدالله

بادامچیان

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

12

حمیدرضا

کاتوزیان

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

13

علی

مطهری

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

14

سید رضا

اکرمی *

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

15

فاطمه

آلیا

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

16

سید علیرضا

مرندی

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

17

مرتضی

آقاتهرانی *

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

18

احمد

توکلی

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

19

روح الله

حسینیان *

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

20

محمدرضا

باهنر

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

21

اسماعیل

کوثری

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

22

فاطمه

رهبر

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

23

غلامعلی

حدادعادل

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

24

بیژن

نوباوه وطن

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

25

سید شهاب الدین

صدر

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

26

علی

عباسپور تهرانی فرد

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

27

حسین

گروسی

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

28

الیاس

نادران

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

29

لاله

افتخاری

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

30

مهدی

کوچک زاده

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

31

علیرضا

زاکانی

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

32

علی اصغر

زارعی

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

33

طیبه

صفایی

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

34

پرویز

سروری

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

35

حمید

رسایی *

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

36

حسین

فدایی آشیانی

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

37

زهره

الهیان

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

38

علیرضا

محجوب

تهران ، ری،شمیرانات و اسلامشهر

 

چهار محال بختیاری

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

نورالله

حیدری دستنائی

اردل  و فارسان و کوهرنگ

2

سیروس

برنا بلداچی

بروجن

3

(باطل شده است)

 

لردگان

4

نصرالله

ترابی قهفرخی

شهرکرد

 

خراسان جنوبی

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

حسین

ابراهیمی *

بیرجند و درمیان

2

محمدکریم

عابدی

فردوس و طبس و سرایان

3

موسی

قربانی *

قائنات

4

محمدرضا

صابری

نهبندان و سربیشه

 

خراسان رضوی

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

غلامرضا

اسدالهی

تربت جام و تایباد

2

محمد علی

رضائی *

تربت حیدریه و مه و لات

3

محمد

دهقانی نقندر

چناران و طرقبه

4

محمدرضا

سجادیان

خواف و رشتخوار

5

محمد علی

دلاور

درگز

6

محمدرضا

محسنی ثانی

سبزوار

7

سید حسین

حسینی

سرخس و بخشهای احمد آباد

8

محمدرضا

خباز

کاشمر و بردسکن و خلیل آباد

9

مهدی

مهدی زاده

گناباد

10

جواد

آرین منش

مشهد و کلات

11

عفت

شریعتی کوهبنانی

مشهد و کلات

12

محمد رضا

فاکر  *

مشهد و کلات

13

سید علی

حسینی *

نیشابور

14

حسین

سبحانی نیا *

نیشابور

15

علی

بروغنی

سبزوار

16

(باطل شده)

 

قوچان و فاروج

17

سید امیرحسین

قاضی زاده هاشمی

مشهد وکلات

18

جواد

کریمی قدوسی

مشهد وکلات

 

خراسان شمالی

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

هادی

قوامی

اسفراین

2

موسی الرضا

ثروتی

بجنورد و جاجرم

3

محمد مهدی

شهریاری

بجنورد و جاجرم

4

محمدرضا

حسین نژاد دوین

شیروان

 

خوزستان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

فریدون

حسنوند

اندیمشک

2

شبیب

جویجری

اهواز

3

سید حاجی محمد

موحد

بهبهان

4

مصطفی

مطور زاده

خرمشهر

5

سید احمد

اوائی

دزفول

6

هاشم

سواری

دشت آزادگان

7

سید ناصر

موسوی *

رامهرمز و رامشیر

8

سید جاسم

ساعدی

شوش

9

امیدوار

رضایی میرقائد

مسجد سلیمان لالی و بخش هفتگل

10

مجید

ناصری نژاد *

شادگان

11

عبداله

کعبی

آبادان

12

سیدعلی

موسوی جرف

آبادان

13

سید حسین

دهدشتی

آبادان

14

خلیل

حیات مقدم

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان

15

ناصر

سودانی

اهواز

16

سید شریف

حسینی

اهواز

17

سید محمد

سادات ابراهیمی *

شوشتر و گتوند

18

علیرضا

دهقانی

ایذه و باغملک

 

زنجان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

احمد

مهدوی ابهری

ابهر

2

سعداله

نصیری قیداری

زنجان و طارم

3

رضا

عبدالهی

ماهنشان

4

جمشید

انصاری

زنجان

5

سید فاضل

موسوی

خدابنده

 

سمنان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

حسن

ملک محمدی *

دامغان

2

مصطفی

کواکبیان

سمنان

3

کاظم

جلالی

شاهرود

4

عبدالرضا

ترابی

گرمسار

 

سیستان و بلوچستان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

محمد قیوم

دهقانی

ایرانشهر،،سرباز و بخشهای فنوج

2

عبدالعزیز

جمشید زهی

سراوان

3

حمیدرضا

پشنگ

خاش، نصرت آباد ، میرجاوه،کورین

4

احمد علی

کیخا

زابل وزهک

5

عباسعلی

نورا

زابل و زهک

6

حسینعلی

شهریاری

زاهدان

7

پیمان

فرورش

زاهدان

8

یعقوب

جدگال

چابهار،نیکشهر

 

فارس

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

نصراله

کوهی باغ اناری

سروستان و کربال و کوار

2

سید احمد رضا

دستغیب

شیراز

3

سید حسین

ذوالانوار

شیراز

4

محمد حسن

دوگانی آغچغلو

فسا

5

سید یونس

موسوی سرچشمه *

فیروز آباد - قیر - کارزین و فراشبند

6

غلامرضا

دهقان ناصر آبادی

کازرون

7

علی اصغر

حسنی

لارستان و خنج

8

محمد علی

حیاتی

لامردو مهر

9

عبدالرضا

مرادی

ممسنی

10

محمد

سقایی

استهبان و نی ریز

11

محمد مهدی

افشاری

داراب و زرین دشت

12

سید عنایت الله

هاشمی

سپیدان

13

داود

محمد جانی *

آباده و بوانات

14

حسن

شبانپور

مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد

15

جعفر

قادری

شیراز

16

سیداحمدرضا

دستغیب(سید علی اصغر)

شیراز

17

محمدرضا

رضایی کوچی

جهرم

18

ابوالقاسم

رحمانی

اقلید

 

قزوین

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

روح اله

جانی عباسپور

بوئین زهرا و آوج

2

امیر

طاهر خانی

تاکستان

3

سیدمحمد حسن

ابوترابی فرد *

قزوین و آبیک و البرز

4

قدرت اله

علیخانی *

قزوین و آبیک والبرز

 

قم

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

رضا

آشتیانی عراقی *

قم

2

علی

اردشیر لاریجانی

قم

3

علی

بنایی *

قم

 

کردستان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

بهمن

مراد نیا

بیجار

2

فخرالدین

حیدری

سقز و بانه

3

سید عماد

حسینی

قروه

4

اقبال

محمدی

مریوان و سرو آباد

5

امین

شعبانی

سنندج و دیواندره و کامیاران

6

عبدالجبار

کرمی

سنندج و دیواندره و کامیاران

 

کرمان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

محمد تقی

بختیاری

بافت

2

موسی

غضنفر آبادی *

بم

3

علی

اسلامی پناه

جیرفت و عنبر آباد

4

حسین

هاشمیان *

رفسنجان

5

حسین

امیری خامکانی

زرند و کوهبنان

6

شهباز

حسن پور بیگلری

سیرجان و بردسیر

7

مصطفی

رضا حسینی قطب آبادی

شهر بابک

8

غلامرضا

کرمی

کرمان و راور

9

محمد علی

کریمی

کرمان و راور

10

محمد رضا

امیری کهنوج *

کهنوج و منوجان

 

کرمانشاه

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

حشمت الله

فلاحت پیشه

اسلام آباد غرب و دالاهو

2

سید فتح الله

حسینی

پاوه و جوانرود

3

محمدحسین

حیدریان

سنقر (در تاریخ 7/4/87 فوت نمودند)

4

سید جواد

زمانی

کنگاور و صحنه و هرسین

5

جهانبخش

امینی

کرمانشاه

6

محمدرضا

شعبانی

کرمانشاه

7

محمد

کرمی راد

کرمانشاه

8

فرهاد

تجری

قصرشرین سرپل ذهاب و گیلانغرب

 

کهکیلویه و بویر احمد

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

ستار

هدا یت خواه

بویر احمد و  دنا

2

سید علی محمد

بزرگواری *

کهکیلویه و بهمنی

3

سید قدرت اله

حسینی پور

کچساران

 

گلستان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

اسدالله

قره خانی الوستانی

علی آباد کتول

2

سید علی

طاهری *

گرگان و آق قلا

3

سید نجیب

حسینی

مینو دشت و کلاله

4

محمد جواد

نظری مهر

کردکوی و ترکمن و بندرگز

5

عبدالحسین

ناصری

گرگان و آق قلا

6

مراد علی

منصوری رضی

رامیان آزادشهر

7

عبداله

رستگار

گنبدکاووس

 

گیلان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

فرهاد

دلقپوش

آستارا

2

حسن

خسته بند

بندر انزلی

3

صمد

مرعشی

رودبار

4

اسدالله

عباسی

رودسر واملش

5

سید کاظم

دلخوش اباتری

صومعه سرا

6

بهمن

محمد یاری

طوالش و رضوانشهر و ماسال

7

علی

میرزائی فلاح آبادی

فومن و شفت

8

یوسف

قاسمی گولک

لاهیجان و  سیاهکل

9

مهرداد

بائوج لاهوتی

لنگرود

10

جبار

کوچکی نژاد ارم ساداتی

رشت

11

سید مهدی

صادق

آستانه اشرفیه

12

حسن

تامینی لیچائی

رشت

13

سید علی

آقازاده افساری

رشت

 

لرستان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

علاءالدین

بروجردی

بروجرد

2

علی

کائیدی

پلدختر و ملاوی

3

محمد

محمدی *

سلسله و دلفان

4

عزت اله

دهقان

دورود و ازنا

5

علی

شاهرخی *

کوهدشت

6

محمدرضا

ملکشاهی راد

خرم آباد

7

رضا

رحیمی نسب

خرم آباد

8

حجت اله

رحمانی

الیگودرز

9

هادی

مقدسی

بروجرد

 

مازندران

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

عزت اله

یوسفیان ملا

آمل

2

علی

کریمی فیروز جایی

بابل

3

محسن

نریمان

بابل

4

مقداد

نجف نژاد

بابلسر

5

احمد علی

مقیمی

بهشهر و نکا و گلوگاه

6

ابوالفتح

نیکنام

تنکابن و رامسر

7

سید رمضان

شجاعی کیاسری

ساری

8

علی اصغر

یوسف نژاد

ساری

9

سید علی

ادیانی راد

قائم شهر و سواد کوه و جویبار

10

عزت اله

اکبری تالار پشتی

قائم شهر و سواد کوه و جویبار

11

احمد

ناطق نوری

نورو محمود آباد

12

انوشیروان

محسنی بندپی

نوشهر و چالوس

 

مرکزی

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

عباس

رجائی

اراک و کمیجان

2

سید احمد

لطفی آشتیانی

اراک و کمیجان

3

بهمن

اخوان

تفرش و آشتیان

4

محمد حسین

مقیمی

خمین

5

حسین

اسلامی *

ساوه و زرندیه

6

محمود

احمدی بیغش

شازند

7

علیرضا

سلیمی *

محلات و دلیجان

 

هرمزگان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

محمد

آشوری نازیانی

بندر عباس ،قشم و ابوموسی و حاجی آباد

2

سید مصطفی

ذوالقدر *

بندر عباس ،قشم و ابوموسی و حاجی آباد

3

محمد امین

فرج زاده

بندر عباس ،قشم و ابوموسی و حاجی آباد

4

احمد

جباری

بندر لنگه و بستک و گاو بندی

5

سید علی

میر خلیلی *

میناب و رودان و جاسک

 

همدان

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

اکبر

رنجبر زاده

اسد آباد

2

عیسی

جعفری

بهار و کبودر آهنگ

3

شهریار

طاهرپور

تویسرگان

4

محمد مهدی

مفتح

رزن

5

امین حسین

رحیمی

ملایر

6

مهدی

سنایی

نهاوند

7

حمید رضا

حاجی بابایی

همدان

8

سید محمدکاظم

حجازی

همدان

9

حسن

ونایی

ملایر

 

یزد

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

محمد رضا

تابش

اردکان

2

سید جلال

یحیی زاده فیروز آباد *

نفت و میبد

3

علی اکبر

اولیاء

یزد و صدوق

4

کاظم

فرهمند

بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم

 

نمایندگان اقلیت

ردیف

نام

نام خانوادگی

حوزه انتخابیه

1

اسفندیار

اختیاری

زرتشتیان

2

یوناتن

بت کلیا

آشوریها و کلدانیها

3

سیامک

مره صدق

کلیمیان

4

روبرت

بگلریان

مسیحیان ارامنه جنوب ایران

5

گیورک

وارطان

مسیحیان  ارامنه شمال ایران

* اسامی نمایندگانی که روحانی می باشند

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC