خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/07 10:52:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

غرب از تبدیل ایران اسلامی به یک مدل حکومتی پیشرو هراس دارد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به تحریم پخش شبکه‌های ایران در خارج از مرزها گفت: اروپا و غرب که مدعی مسأله طرفدار گردش اخبار و ترویج فرهنگ خبر در دنیا هستند چهره خود را رو کرده و به دروغگویی خود اعتراف کردند.
غرب از تبدیل ایران اسلامی به یک مدل حکومتی پیشرو هراس دارد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به تحریم پخش شبکه‌های ایران در خارج از مرزها گفت: اروپا و غرب که مدعی مسأله طرفدار گردش اخبار و ترویج فرهنگ خبر در دنیا هستند چهره خود را رو کرده و به دروغگویی خود اعتراف کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/20197.jpg غرب,از,تبدیل,ایران,اسلامی,به,یک,مدل,حکومتی,پیشرو,هراس,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت پور نماینده‌ی اردبیل، سرعین و نمین با اشاره به تحریم‌ها و مسئله‌ هسته‌ای ایران به باشگاه خبرنگاران گفت: آمریکا و اروپا از تبدیل ایران اسلامی به یک مدل حکومتی پیشرو هراس دارند چراکه بواسطه‌ی انقلاب اسلامی ایران تمامی برنامه‌هایشان نابود شد.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر ما این مدل را ایجاد کرده‌ایم و به قدر کافی از امکانات موردنیاز بهره‌مندیم و غرب و آمریکا نمی‌توانند با قطع شبکه‌های ما مانع از رسیدن پیام ایران به جهان و جهانیان شوند، شاید این مسئله تلنگری باشد تا جوانان ایران اسلامی دانش ماهواره را هم بومی کنند.
حقیقت‌پور در خصوص اعلام مقامات عربستان مبنی بر پرداخت کامل خسارت ناشی از فسخ قرارداد ماهواره‌ای ایران و اروپا به جمهوری اسلامی گفت: طرح چنین بحثی از سوی عربستان بیانگر این است که عربستان هم در این مسئله دست داشته ولی تا به حال ما به این مسئله با نقش‌آفرینی عربستان نگاه نمی‌کردیم و تصور ما این بود که آمریکا و رژیم‌صهیونیستی به اتحادیه اروپا تحمیل کرده که این مسئله را اجرایی کند.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان کرد: عربستان باید این را بداند که جمهوری اسلامی نیازی به دریافت خسارت ندارد چراکه ایران سالها با سربلندی زیسته اما این دولت‌های غربی هستند که رسوا شده‌اند.
وی در پایان تصریح کرد: اگر سردمداران غرب می‌گویند که خواستار ترویج فرهنگ خبر در دنیا هستند دروغ است چراکه در مقابل هزاران شبکه‌ای که دارند نتوانستند 10 شبکه جمهوری اسلامی را تحمل کنند./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet