هدر اصلی
1391/08/07 12:32:25
سرویس سیاسی
خجسته با تاکید بر ارائه نظرات کار‌شناسی:

طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری فارغ از جو‌سازی‌ها است

رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس، با بیان اینکه طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری کشور حاصل روند کارشناسی جمعی و با همکاری نخبگان و کارشناسان سیاسی، صاحب‌نظران و نمایندگان مجلس است، گفت: اصلاح این طرح بنا به ضرورت و مصلحت نظام، فارغ از بازی‌های سیاسی و جو‌سازی‌ها و در راستای برگزاری انتخاباتی مقتدرانه است.
طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری فارغ از جو‌سازی‌ها است رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس، با بیان اینکه طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری کشور حاصل روند کارشناسی جمعی و با همکاری نخبگان و کارشناسان سیاسی، صاحب‌نظران و نمایندگان مجلس است، گفت: اصلاح این طرح بنا به ضرورت و مصلحت نظام، فارغ از بازی‌های سیاسی و جو‌سازی‌ها و در راستای برگزاری انتخاباتی مقتدرانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/26391.jpg طرح,اصلاح,قانون,انتخابات,ریاست,جمهوری,فارغ,از,جو‌سازی‌ها,است Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری کشور که در کمیسیون شور‌ا‌ها و امور داخلی کشور مجلس مورد بررسی و تصویب قرار گرفت را ثمره یک روند کارشناسی جمعی و با همکاری نخبگان و کارشناسان سیاسی، صاحب‌نظران و افراد اثر‌گذار ‌خواند.

نماینده مردم همدان، قهاوند و فامنین در مجلس شورای اسلامی، افزود: تمام تلاش کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس در بررسی و تصویب این طرح این بوده است که اصلاح این طرح بنا به ضرورت و مصلحت نظام و فارغ از بازی‌های سیاسی و جو‌سازی‌ها باشد و مشکلات و کاستی‌های قانونی، قانون انتخابات ریاست جمهوری کشور را بر‌طرف کند.

وی با بیان اینکه انتخابات رکن اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران است، تاکید کرد: قوه مقننه و کمیسیون‌های تخصصی آن همچون کمیسیون شورا‌ها در تلاش هستند تا با اصلاح قانون انتخاب ریاست جمهوری این قانون را به روز‌رسانی کنند و در این زمینه از نظریات و پیشنهادات دستگاه‌ها و افراد ذی‌صلاح و متخصص استقبال می‌کنند.

خجسته با بیان اینکه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور که متشکل از رئیس و نایب رئیس مجلس و نمایندگان مجرب و متخصص است، یادآور شد: این کمیسیون با همکاری سایر نهاد‌ها همچون وزارت کشور، وزارت اطلاعات، مرکز پژوهش‌های مجلس و سایر کمیسیون‌های تخصصی مجلس، این وظیفه خطیر قانونی خود را به انجام رسانید.

وی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور اولین مقام اجرایی کشور است، گفت: کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور که دغدغه انتخابات مقتدرانه و انتخاب رئیس جمهوری شایسته و ذی‌صلاح را دارد، با تمام توان و قوا در زمینه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری تلاش کرد.

رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس، از نظرات و هم‌فکری‌ اهل تفکر و صاحب‌نظران، در طول بررسی و اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری که به صورت حضوری یا مکتوب و از داخل و خارج مجلس، پیشنهادات و نظریات خود را به کمیسیون شورا‌ها ارائه دادند، تشکر کرد./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet