انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/07 15:03:00
سرویس اقتصادی
کریمیان:

سوال نمایندگان از رییس جمهور سوال مردم است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که سوال نمایندگان از رییس جمهور سوال مردم ازماست گفت: اگر من از رییس جمهور سوال نکنم یعنی مردم از من سوال نپرسند.
سوال نمایندگان از رییس جمهور سوال مردم است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که سوال نمایندگان از رییس جمهور سوال مردم ازماست گفت: اگر من از رییس جمهور سوال نکنم یعنی مردم از من سوال نپرسند. https://cdn.icana.ir/d/019/13270.jpg سوال,نمایندگان,از,رییس,جمهور,سوال,مردم,است Icana

امید کریمیان درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهارداشت: طبق اصل 88 و89 قانون اساسی وآیین نامه داخلی مجلس ،  سوال و استیضاح حق قانونی نمایندگان است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد درمجلس شورای اسلامی  افزود: شرایط اقتصادی کشور بستر سوال ازرییس جمهور را فراهم کرده است و اگر مشکلات اقتصادی نباشد مشکلات سیاسی و اجتماعی و پیرو آن سوال از رییس جمهور پیش نمی آید.

وی گفت: سوالی که من به عنوان نماینده مجلس از رییس جمهور می خواهم بپرسم سوال مردم است که درمراجعات مردمی و ارسال نامه اعلام می کنند و اگر من سوال نکنم یعنی مردم هم به ما مراجعه نکنند و سوالی نپرسند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که سیاستهای اشتباه دولت دربخش اقتصاد به مشکلات ناشی از تحریم ها دامن می زند اظهارداشت: دولت باید با درنظر گرفتن منافع نظام سیاست‌هایش را درچارچوبی تنظیم کند که تاثیر تحریم ها کاهش پیداکرده و ما درتقابل با تمام دنیا قرارنگیریم.

کریمیان گفت: قطعا مدیریت و سیاست مسئولین در دور زدن تحریم ها وکاهش فشار گرانی ها موثر خواهد بود.

نماینده مردم مریوان و سروآباد درمجلس با تاکید براین که بدون توجه به در آمدهای صادرات نفتی همیشه با کسری تراز پرداختی مواجه بودیم و تکیه گاه اصلی ما روی در آمدها و صادرات نفتی بوداظهارداشت: صادرات غیر نفتی باید رونق پیدا کند چرا که آیندگان نیز حق استفاده و بهره وری از این نعمت خدادای را دارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم های پیش رو افزود: باید به حمایت از صادرات غیر نفتی بپردازیم و اجازه ندهیم این تحریم ها مانع از صادرات غیر نفتی بشود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet