شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمیان:

سوال نمایندگان از رییس جمهور سوال مردم است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که سوال نمایندگان از رییس جمهور سوال مردم ازماست گفت: اگر من از رییس جمهور سوال نکنم یعنی مردم از من سوال نپرسند.
یکشنبه 7 آبان 1391 ساعت 15:03
سوال نمایندگان از رییس جمهور سوال مردم است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که سوال نمایندگان از رییس جمهور سوال مردم ازماست گفت: اگر من از رییس جمهور سوال نکنم یعنی مردم از من سوال نپرسند. http://cdn.icana.ir/d/019/13270.jpg سوال,نمایندگان,از,رییس,جمهور,سوال,مردم,است Icana

امید کریمیان درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهارداشت: طبق اصل 88 و89 قانون اساسی وآیین نامه داخلی مجلس ،  سوال و استیضاح حق قانونی نمایندگان است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد درمجلس شورای اسلامی  افزود: شرایط اقتصادی کشور بستر سوال ازرییس جمهور را فراهم کرده است و اگر مشکلات اقتصادی نباشد مشکلات سیاسی و اجتماعی و پیرو آن سوال از رییس جمهور پیش نمی آید.

وی گفت: سوالی که من به عنوان نماینده مجلس از رییس جمهور می خواهم بپرسم سوال مردم است که درمراجعات مردمی و ارسال نامه اعلام می کنند و اگر من سوال نکنم یعنی مردم هم به ما مراجعه نکنند و سوالی نپرسند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که سیاستهای اشتباه دولت دربخش اقتصاد به مشکلات ناشی از تحریم ها دامن می زند اظهارداشت: دولت باید با درنظر گرفتن منافع نظام سیاست‌هایش را درچارچوبی تنظیم کند که تاثیر تحریم ها کاهش پیداکرده و ما درتقابل با تمام دنیا قرارنگیریم.

کریمیان گفت: قطعا مدیریت و سیاست مسئولین در دور زدن تحریم ها وکاهش فشار گرانی ها موثر خواهد بود.

نماینده مردم مریوان و سروآباد درمجلس با تاکید براین که بدون توجه به در آمدهای صادرات نفتی همیشه با کسری تراز پرداختی مواجه بودیم و تکیه گاه اصلی ما روی در آمدها و صادرات نفتی بوداظهارداشت: صادرات غیر نفتی باید رونق پیدا کند چرا که آیندگان نیز حق استفاده و بهره وری از این نعمت خدادای را دارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم های پیش رو افزود: باید به حمایت از صادرات غیر نفتی بپردازیم و اجازه ندهیم این تحریم ها مانع از صادرات غیر نفتی بشود. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000