انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/07 14:38:45
سرویس بین الملل
دواتگری در واکنش به اظهارات نتانیاهو مطرح کرد:

رژیم صهیونیستی به دنبال جایگزینی برای حسنی مبارک

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با اشاره به اظهارات نتانیاهو پیرامون ارتباط دوستانه قوی با عربستان سعودی،گفت: خاندان آل سعود استقلال واقعی از خود نداشته و وابستگی این رژیم دست نشانده به استکبار جهانی آشکار و واضح بوده است.
رژیم صهیونیستی به دنبال جایگزینی برای حسنی مبارک عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با اشاره به اظهارات نتانیاهو پیرامون ارتباط دوستانه قوی با عربستان سعودی،گفت: خاندان آل سعود استقلال واقعی از خود نداشته و وابستگی این رژیم دست نشانده به استکبار جهانی آشکار و واضح بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/24244.jpg رژیم,صهیونیستی,به,دنبال,جایگزینی,برای,حسنی,مبارک Icana

مهدی دواتگری در گفت‌و گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی مبنی بر روابط دوستانه این رژیم غاصب با عربستان سعودی،اظهار داشت: خاندان آل سعود اگر استکبار جهانی حمایت‌های خود را ازآنها قطع کند به طور حتم دچار نابودی خواهد شد.

نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عربستان سعودی ناگزیر به همکاری با رژیم صهیونیستی بوده،تصریح کرد: از تبعات حمایت آمریکا نسبت به خاندانی که ثبات خود را در گرو حمایت از دیگران می‌بیند قرار گرفتن در کنار رژیم صهیونیستی خواهد بود.

وی ادامه داد: پس از سقوط دیکتاتورهای دست نشانده همانند حسنی مبارک در پس بیداری اسلامی اکنون خاندان آل سعود تنها حامی و حافظ منافع سیاسی این رژیم اشغالگر در جهان عرب بوده است.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید بر اینکه رژیم اشغالگر قدس به دنبال جایگزینی برای دیکتاتور ساقط شده مصر، حسنی مبار ک بوده،ادامه داد: بیداری اسلامی شکل گرفته در خاورمیانه و شمال آفریقا و سقوط دیکتاتورهای حامی رژیم صیونیستی این رژیم جعلی را با فضای جدیدی مواجه کرده و بر همین اساس سعی دولتمردان جعلی صهیونیستی بر این بوده با تاثیر گذاری بر روابط خود با آمریکا از آن سو استفاده کرده و حکام دست نشانده غرب رااز این طریق با خود همراه کنند.

دواتگری افزود: رژیم اشغال‌گر قدس همواره با نفوذ در خاورمیانه و آسیای میانه سعی داشته امنیت خود را در قلب جهان اسلام حفظ کند و مانع از فروپاشی هیمنه پوشالی خود شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی با بیان اینکه عربستان آخرین خط مقدم رژیم صهیونیستی  در برابر تحولات منطقه بوده،خاطرنشان کرد: شکست در پروژه سوریه که توسط صهیونیست‌ها برای ساقط کردن دولت مردمی در این کشور طراحی شده بود،نشانگر این است که حمایت‌های جمهوری اسلامی از بشار اسد برای این رژیم غاصب بسیار نگران کننده بوده ، وبر همین اساس عربستان سعودی را خط مقدم مقابله با کشورمان معرفی می‌کنند./

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet