انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/07 15:38:07
سرویس فرهنگی
افخمی به مناسبت سالروز شهادت حسین فهمیده عنوان کرد:

فرهنگ بسیجی باید در جامعه نهادینه شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به مناسبت هفته بسیج،سالروز شهادت حسین فهمیده و روز نوجوان، افزود : فرهنگ بسیجی باید در جامعه نهادینه شود، زیرا انقلاب ما برگرفته از این فرهنگ غنی است.
فرهنگ بسیجی باید در جامعه نهادینه شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس به مناسبت هفته بسیج،سالروز شهادت حسین فهمیده و روز نوجوان، افزود : فرهنگ بسیجی باید در جامعه نهادینه شود، زیرا انقلاب ما برگرفته از این فرهنگ غنی است. https://cdn.icana.ir/d/019/27981.jpg فرهنگ,بسیجی,باید,در,جامعه,نهادینه,شود Icana

شهروز افخمی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: ویژگیها و استعدادهای نهفته در وجود جوانان، مناسب ترین زمینه برای طراحی و ایجاد هرگونه تغییرو تحول فردی و اجتماعی است، ازهمین رو چرخ‌های انقلاب ها و تحولات متعدد توسط این گروه به حرکت درآمده و سرعت می‌گیرد.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این دانش آموز بسیجی کشور ماست که با نثار خون پاک خود بر طراوت و سرخی خون شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی می‌افزاید.

وی ادامه داد:باید ترویج فرهنگ بسیج و بسیجی در سطح جامعه در عمل به منصه ظهور برسد و این مساله از سطح خارج شده و عمق و ژرفا پیدا کند.

افخمی با اشاره به دستاوردهای بزرگ دانش آموزان و دانشجویان کشور در عرصه‌های جهانی اشاره کرد و افزود: امروز جوانان ایرانی در عرصه‌های مختلف سرآمد جهانیان هستند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، یاد آور شد : دشمنان ابتدا یک دوره حمله نظامی علیه ما داشتند که نتوانستند از آن نتیجه بگیرند، سپس به تهاجم فرهنگی روآوردند و تصور کردند که از آن نتیجه خواهند گرفت و با کوچک‌ترین تهدیدی کشور ما از هم می‌پاشد،ولی در نهایت به این نتیجه رسیدند که این اعمال فایده‌ای به حال‌شان ندارد و نمی‌توانند با چنین ترفندهایی به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

شهید فهمیده ، یکی از هزاران دانش آموز بسیجی کشور است که با نثار خون خود برطراوت و سرخی خون شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی افزود. وی دوران کودکی و نوجوانی خود را در حالی سپری کرد که هر روز آن همراه حادثه ای بود که در شکل گیری شخصیت او موثر واقع می شد. او با سرمایه عظمیی از فهم و درک انقلابی واسلامی به دنبال طوفان حوادث انقلاب، واردجنگ شد و با وجود سن کم ، خود را به خونین شهر قهرمان رسانید و با اقدامی آگاهانه و شجاعانه ، نام خود را در دفتر شهیدان زنده تاریخ ثبت کرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet